Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #heheszki
Potężny naukowieci zarazem nasz lokalny imam, znowu otworzył otwór gębowy. Patrzcie co wypłyneło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Estrogeny dopasowuja umysł do dziecka. Uf dobrze że jak kobiecie estrogen obnizy IQ i jest głupia to ojciec rodziny bedzie miał prawo popełnić morderstwo honorowe gdy ta ogłupiona estrogenami kobieta coś zrobi nie tak dla rodziny.. #polityka
Niesondzem - #bekazprawakow #heheszki
Potężny naukowieci zarazem nasz lokalny imam, z...

źródło: F1Jz1c1WYAESJ7v

Pobierz
  • 15
@Niesondzem: K0rwinowi brakuje atnecji jak zwykle, ale szczerze też tak mam, że męczy mnie siedzenie dłużej niż godzinę z obcymi dziećmi- od takiego kilku miesięcznego nawet do 10 letnich- szczególnie kłócącego się rodzeństwa- głowa boli od samego hałasu i wybryków. Wiadomo, że ze swoimi jest trochę inaczej i tolerancja jest zwiększona, ale serio dla przeciętnego faceta taka sytuacja jest denerwująca, a do dziecka już miesięcznego trzeba ciągle gadać- gaworzyć, żeby samo
@Niesondzem: nie znam się, ale jakbym musiał to postawiłbym na naturę i biologię.
Janusz korwin mekka jak zwykle próbuje być kontrowersyjny, żeby wszyscy o nim mówili i chyba nie może się pogodzić, że zostaje w cieniu.
@Nowystaryziel gdzieś kiedyś czytałam jakieś wyniki badań, których teraz nie znajdę, wiec możesz wierzyć lub nie, sama nie wiem czy to prawda, ze to kobiety maja mniejsza cierpliwość do cudzych dzieci w przestrzeni publicznej. Mężczyźni lepiej zniosą wyjące dziecko np. W samolocie.

A z własnego doświadczenia: mój partner ma świetny kontrakt z dziećmi, one do niego lgną, on się potrafi z nimi bawić. A ja? Ja sztywnieje przy dzieciach, nie wiem co