Wpis z mikrobloga

@oldspiceedit: można i bez kodowania :) ostatni raz komercyjnie automat napisałem z 10 lat temu. Tak dla siebie, to ze trzy, bo coś chciałem sprawdzić. A tak to można być szefem zespołu od lat i wykorzystywać swoje inne umiejętności niż kodowanie/automatyzacja.
asap_srasap - @oldspiceedit: można i bez kodowania :) ostatni raz komercyjnie automat...

źródło: Untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: xD

No tak bo przecież jak oferty pracy mają widełki to potem kandydat się godzi na niższe no nie?
Ja już nawet nie mówię o tym, że część najlepszych ofert to idzie jak jesteś dobry po znajomych xD

Masz 3 strony ofert gdzie możesz zarobić 17 k xD #!$%@? nie ma takich ofert i takich pieniędzy się nie zarabia xD
https://nofluffjobs.com/pl/praca-zdalna/testing?page=1&criteria=salary%3Epln17000m

Raporty IT są często gówno warte i wcale nie
Darth_Gohan - @GrochenMochen: xD

No tak bo przecież jak oferty pracy mają widełki to...

źródło: a1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan to może sobie zadaj pytanie czemu ludzie pracują za niższe stawki lub czemu robią u jansuzexa. Już Ci odpowiadam. Bo ostatnie oferty pracy dla IT to dla speców. Wiele osób teraz pokończyło lub kończy jakies kursy i nie mają doświadczenia więc dla nich 10 k brutto to szczyt kompletny więc muszą coś wybrać. Jak ktoś mi mówi idź na IT tam masz 20 k netto na luzie to właśnie dzięki artykułom
  • Odpowiedz
@GrochenMochen:

Wiele osób teraz pokończyło lub kończy jakies kursy i nie mają doświadczenia więc dla nich 10 k brutto to szczyt kompletny więc muszą coś wybrać. Jak ktoś mi mówi idź na IT tam masz 20 k netto na luzie to właśnie dzięki artykułom i raportom wiem że dla mnie po dwóch latach kursów czeka max 6 k brutto i potem trzy lata musze naparzać kody by na mida się złapać
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan ja z IT nie mam nic wspólnego. Nie pracuje w tej branży. Logo komeniusz to moje max i tyle.
Co do zarobków to moje doświadczenie było na tym oparte ze spotykałem ludzi co mi mówili jakie mają zarobki a to była gówno prawda. Więc wiem że ludzie potrafią kity wciskać.

Mówisz że niby wpisane w oferty są wymagania a nie trzeba ich używać to trochę to dla mnie jest bez sensu.
  • Odpowiedz