Wpis z mikrobloga

@H666G: pamiętam ten film, co jakiś czas zastanawiałam się, co tam u tego biednego chłopaka słychać, ale zniknął z sm, a teraz przypomniał o sobie w taki sposób :/ strasznie go żal…
  • Odpowiedz
  • 10
@Adom007: Nagrywał jakiś film, wrzucił peteradę do kieliszka z wodą bo chciał ją w taki sposób zgasić, no i nie udało się. Peterada wybuchła i wbiła mu kawałki szkła w oko
  • Odpowiedz
@miauczar: jego głównym problemem w życiu była tak poważnie głupota. Wybił się w początkowym etapie youtube oraz żył ponad stan i jak już "dorósł" to wrzucił odpaloną petardę do kieliszka i stracił wzrok. Sam w swoich filmikach mówił, że w depresję wpędziło go życie ponad stan czym doprowadził się do długów.
  • Odpowiedz
@StdPtr z tym że nie jestem pewien czy możemy oceniać go tak samo jak osobę bez żadnych psychicznych problemów. Skoro miał dwubiegunowość to logicznym się wydaje że kasą szastał jak miał epizod manii, to samo z petarda - pamiętam chyba nawet że coś mówił że w epizodzie manii w zasadzie nie myśli logicznie tylko robi a późnej myśli. Myślę że to nie głupota a po prostu choroba spowodowała ciąg nieszczęśliwych wydarzeń w
  • Odpowiedz
@Squirell_: no i co z tego, podjął swoje decyzje i chyba jest już zadowolony?
@StdPtr: stracił wzrok w jednym oku, no #!$%@? czy to nie był szczyt głupoty? #!$%@?ł na kamerce odpaloną petarde do szklanki z wodą,
  • Odpowiedz
@miauczar: większość ludzi nie jest świadoma tego, co może dziać się z głowa. Ja cierpiałam „tylko” na zaburzenia depresyjne i chciałabym wymazać ten czas z pamięci i nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co czuje osoba, która na to przewlekłe choruje i w dodatku widzi, ze żadne leczenie nie działa.
  • Odpowiedz
@miauczar: this. jakby choroba miała cokolwiek wspólnego z siłą psychiki xD no ale siedzimy na portalu gdzie większość stanowią małolaty i debile więc jakich innych stwierdzeń się można spodziewać
  • Odpowiedz