Wpis z mikrobloga

  • 0
@artur-hemingway: nie wiem, mimo, że głosuję czuję lekki dysonans co do tych ludzi. Mój cel to tylko jeden, dobrowolny ZUS i niskie proste podatki. Cała reszta mnie nie obchodzi, za długo ten polski syf znoszę
@artur-hemingway: to, że do polityki powinni iść ludzie z wiedzą o czymś, co może się przydać w np. tworzeniu ustaw, a nie o tym jak naciskać guziki na widlaku xD - zwłaszcza ludzie, którzy na sztandarach mają nową, merytoryczną jakość w polityce. jeżeli takie środowisko ma u siebie bosaków czy innych berkowiczów, którzy niczego w życiu nie osiągneli, niczego się nie dorobili ani sensownie się nie wykształcili, to znaczy, że ktoś
dobrowolny ZUS


@DanPenna: Tego się nie da ot tak wprowadzić. Będzie to wielokrotnie bardziej kosztowne niż wszystkie 500 plusy.

Konfa jednak nie chce podać nawet szacunkowych wyliczeń. Ani powiedzieć skąd wezmą na to pieniądze.
Mój cel to tylko jeden, dobrowolny ZUS i niskie proste podatki. Cała reszta mnie nie obchodzi

@DanPenna: znasz bajkę o łodzi? Będziesz widział jak świnia niebo, ale na szczęście jeszcze nikomu nie bronią marzyć.
@rwL_ Kaczyński ma doktorat z rad komunistycznych. Celująco zdał egzaminy z teorii marksistowskich. Jego promotorem był stalinowiec i fanatyczny komunista. Kaczor uczył sbekow podstaw prawa. Nawet namawiał opozycjonistów do podpisania lojalek. Był pod opieką Biura Studiów SB, które tworzyło fikcyjną opozycję. Juz lepiej jakby skończył szkołę w Zielonej Górze. Zwłaszcza że nawet nie powinien mieć matury. Kurator interweniował, gdy Kaczyńskiemu groziła repeta...
Mój cel to tylko jeden, dobrowolny ZUS i niskie proste podatki. Cała reszta mnie nie obchodzi, za długo ten polski syf znoszę


@DanPenna: Przecież nawet Memcen powiedział, że ZUS dobrowolny nie będzie, bo masz zobowiązania wobec aktualnych emerytów i wobec osób, które aktualnie wpłacają składki. Nawet jak ZUS teoretycznie dobrowolny będzie, to z budżetu państwa będą finansowane emerytury i inne zobowiązania, których państwo zignorować nie może. Zniknie Ci 1000 zł ZUSu,