Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, od razu zaznaczam że to nie jest bait, ale ciekawi mnie co o tym myślicie, a wstyd mówić komuś o tym.
Sytuacja jakiś czas temu z moją byłą (m.in. z tego powodu jest już byłą).
Moja była ma rodzinę w NY, kiedyś była tam na wakacjach a ja tu. Na tych wakacjach poszła raz z koleżankami do klubu. Po powrocie z tych wakacji kiedyś logowała się do ig z mojego telefonu i zapomniała/zagapiła się, nie wiem, bynajmniej ig został zalogowany na jej koncie.
Wtedy zobaczyłem z tej nocy wiadomości z jakimś typem, ogólnie #chad 11/10 (Amerykanin) wszedłem w jego profil i widać było, że po tej nocy lubiła wszystkie jego zdjęcia.
Wiadomości były mniej więcej takie:
- "jak mnie znalazłaś skarbie?"
... Nie pamiętam
- "może wpadniesz jeszcze do mnie do mieszkania?"
- "chętnie bym wpadła, ale jestem już z koleżankami w taksówce" (cześć z tych dziewczyn była z jej rodziny
Po przeczytaniu tego była awantura i właściwie koniec związku. Ona twierdziła, że to tylko striptizerz któremu dała kasę żeby zatańczył i nic poza tym. Jednak w tej wersji nie zgadza się to, że chłop z profilu nie wskazywał na striptizera, dwa to że znała jego imię i nazwisko i znalazła go na ig, trzy to że pisał do niej takie wiadomości. Ona zawsze twierdziła, że nic nie było, była zjarana i pijana to pisała głupoty.
Ale w mojej głowie zawsze jest myśl, że tej nocy był #bolecnaboku
Myślicie że mam rację?
Zaznaczam że to nic nie zmienia, cieszę że ją rzuciłem bo nie była warta bycia z nią w związku. Pytanie czysto z ciekawot, nie mam z kim o tym porozmawiać bo trochę wstyd
#p0lka #zwiazki #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Był bolec na boku?

  • Tak 92.1% (211)
  • Nie 7.9% (18)

Oddanych głosów: 229

  • 19
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie dowiem się prawdy, fakt. To czysta ciekawość.
Niby nie było, ale równie dobrze mogła mu oj*****c pento w klubowym kibliu.
Ani trochę też nie żałuję tego zerwania, laska to typowa p0lka z tagu traktująca chłopa jak śmiecia, po niej tylko dochodzenie do siebie psychicznie i aktualnie związek z dziewczyną 100 leveli wyżej we wszystkim. To najlepsze co mogłem zrobić.
A jak dla mnie zdrada była, a jeśli
  • Odpowiedz
właśnie dlatego nigdy nie zwiążę się z p0lakiem.


@Mamaboss: serio nie chce ci sie trollu jechać na jakieś wakacje? Jest lato, a ty siedzisz i wypisujesz głupoty w internecie. Czemu? Brak kolegów? Karzełkowatość jednego z organów? Ide o zakład że po 2 stronie jedzi jakiś szczurkowaty przegryw xd
  • Odpowiedz
Nie dowiem się prawdy, fakt. To czysta ciekawość.


@mirko_anonim: Nawet jesli nic nie było, to był POTENCJAŁ do tego żeby było. Niektórym dziewczynom nie mieści się w głowie tak konwersować z kimś innym, gdy mają chłopaka, innym przychodzi to z łatwością. Tak wiem, jeśli ktoś został zdradzony to teraz będzie się zacietrzewiał w przekonaniu że hurr durr wszystkie są takie. Nie, nie wszystkie.

Ale ta twoja wygląda trochę na taką niegodną
  • Odpowiedz
@Mamaboss: odezwała się feministka. Przecież nie ma w tym nic złego. Po prostu kobiety chcą być kierowane, chcą być zaopiekowane. Często posiadają sytuacje, w których nie potrafią same decydować o sobie. Biologii nie oszukasz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Amerykańskie czady xD to ja z tego wszystkiego skończyłem z laską młodszą od niej 6 lat, ładniejszą i z olejem w głowie w przeciwieństwie do tępej #!$%@?, której priorytetem było się naj***c i zjarac i zdradzać albo robić pod to grunt. Temat jest tylko z czystej ciekawości, czy wykopki uważają jak ja.
Nie żałuję tego wszystkiego ani trochę:)

  • Odpowiedz