Wpis z mikrobloga

Szukam kontaktu na wickr/telegram gdzie dostanę receptę na popularny lek na adhd. Totalnie nie mogę się skupić w pracy na zadaniach, dostaję feedbacki że nie umiem złożyć wypowiedzi itp. Lekarze nie przepiszą pewnie, trudno o ten lek, bo wiadomo pewnie typ chce dla zabawy.

#adhd #medycyna #leki
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
@laphroig I myślisz że po leku na ADHD (co do ktorego pewnie nie masz wskazan) będziesz się mógł skupić z bólem głowy nudnosciami i rozdrażnieniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wjolka: ale ja już miałem doczynienia z tym lekiem (medikinet) i była duża różnica, przestałem gubić wszystko i mogłem się skupić na jednym zadaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@laphroig No to zaskakujac pomysł brać medikinet (wobec braku rozpoznania) jak masz mnóstwo innych lekow ktore pewnie by zadziałały podobnie przy mniejszej ilości skutków ubocznych.
  • Odpowiedz
jak masz mnóstwo innych lekow ktore pewnie by zadziałały podobnie przy mniejszej ilości skutków ubocznych


@Wjolka: Jakie? Poza modafinilem i może armodafinilem przez import oficjalny lub nieoficjalny z Indii nie znam żadnego leku o podobnym działaniu. Mówię o lekach, nie o specyfikach od dealera.
  • Odpowiedz