Wpis z mikrobloga

Cześć,
Poszukuję torby na kierownicę. Torba na co dzień używana do wożenia telefonu, kluczy i jakichś drobiazgów, jednocześnie od czasu do czasu do zabrania butelki dla dziecka, chusteczek, itp. Zależałoby mi żeby torba nie wystawała ponad kierownicę (żebym mógł normalnie zamocować i używać lampki), żeby posiadała najlepiej więcej niż 1 komorę (żebym nie przewoził telefonu i kluczy w tej samej komorze). Nie wiem jak z mocowaniem - obawiam się że rzep może się szybko zużyć. Butelka jaką bym woził dla dziecka ma wysokość niecałe 25cm, także zakładam że torba powinna być większa niż te 25cm. Czy ktoś jest w stanie polecić coś ciekawego?
Jednocześnie innych opcji raczej nie biorę pod uwagę - z tyłu mam fotelik stąd pod siodło raczej nic nie wejdzie, plecak też wolę nie brać bo boję się że dziecko może się obijać jak ja się bardziej wyprostuję. Co do torby na ramę - słyszałem że czasami można zaczepiać nogami podczas pedałowania - stąd zakładam że torba na kierownicę byłaby najbezpieczniejszą opcją.
Dzięki za wszelkie propozycje.

#rower #gravel
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@SirYabol: a ona jest na rzep zapinana? Obawiam się trochę że przy rzepie, jak się będzie częściej ją ściągało i zakładało to ten rzep się szybko zużyje. Druga sprawa czy ona ma więcej jak 1 kieszeń? Tak jak pisałem - wolałbym nie trzymać telefonu w tej samej kieszeni z kluczami żeby w razie czego nie porysować go
  • Odpowiedz
  • 0
@ploki_juhy_rdeswa: ale do tej nie wejdzie raczej wspomniana butelka dla dziecka, która ma wysokość 25cm (jednocześnie nie jest to typowy bidon i wątpię że zmieści się w koszyku na bidon)
  • Odpowiedz
@trawel: są regulowane koszyki na bidon, sam mam takie dwa przy siodełku i biorą od małej butelki mountain dew, przez puszki piwa 0% na litrowych bidonach kończąc.

A kierowniczki to zwykle nie są duże torby, ot na jakieś pierdoły...
  • Odpowiedz