Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę w robocie i rozkminiam dzisiejsze równouprawnienie.
Przeciez bycie kobietą w tych czasach to ultra wygryw. Chcesz ruchanko? Dostaniesz na zawołanko. Atencji przeciętna laska ma więcej niż facet 7/10. Jakieś #!$%@? parytety w pracy, ustawy antyprzemocowe, darmowe wejścia, dni tylko dla kobiet, strefy dla kobiet, niższy wiek emerytalny, kultura społeczna nastawiona na dobro kobiet, korzystniejsze wyroki w sądach i mnóstwo innych przywilejów o których nie pamiętam, albo o nich nie wiem.
Również fakt, że od kobiety w tych czasach NICZEGO się nie wymaga. Ogarnianie domu? A gdzie, przecież to drugi etat. Wierność? Nieee, każdemu należy się przygoda. A może nie chce jej się pracować? Nie, pewnie ma depresję albo załamanie nerwowe.
Poza tym jak tak sobie gadam z ludźmi, to naprawdę duże grono mężczyzn nie zna kobiet, w ich głowach są jak jakiś #!$%@?, nieskalany grzechem bożek.
Reasumując, bycie zwykłym facetem w XXI wieku to #przegryw, na dobro mężczyzn nikt nie zwraca uwagi i nie rozumiem czasem najeżdżania na osoby ze wspomnianego tagu, bo już zwykły mężczyzna ma #!$%@? a co dopiero realnie brzydki/zdeformowany/z problemami psychicznymi.
Nawet dymorfizm płciowy, który faworyzuje mężczyzn jest bezużyteczny, bo za agresję w stronę kobiety (często zasłużoną) chcą faceta zlinczować.

A Wy jak sądzicie, przesadzam i różowe nie mają bajki, czy może jednak coś w tym jest?

Tak, nudzi mi się.
#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 40
@C12H16N2: kobiety nie chcą tylko seksu , zazwyczaj chcą kogoś jakościowego, a używają seksu do tego. I sie kończy to lipnie. Z drugiej strony feminizm tworzy pełno przydupasów i kobiety nie mają kogo wybierać. Czy to jest ultra win? Im więcej kobiety dostają tym bardziej są niezadowolone, to nawet w związkach istnieje.
@C12H16N2: Różowe od zawsze przechodziły życie na tutorialu, ale i tak będą narzekać bo przywilej jest niewidzialny dla tego kto go posiada. Mogą drzeć mordy o równouprawnieniu ale gdy ruscy przekroczą granice to my dostaniemy zakaz opuszczania kraju, a nasze witaminki już następnego dnia będą skakać na knagach w Berlinie.
@C12H16N2: czasami kobiety też mają #!$%@? np. jak ich chłop za mało zarabia, albo robi im zbyt mało niespodzianek, nie przynosi kwiatów bez proszenia, czy gdy cierpią z powodu zbyt małej inicjatywy faceta, bo chłop po robocie siedzi w domu zamiast je gdzieś zabrać i często kobiety muszą upominać się o zorganizowanie im atrakcji, na jakie zasługują. Kobiety przeżywają więcej cierpień od chłopów, bo dla przeciętnego faceta przegryw to jest bycie
Również fakt, że od kobiety w tych czasach NICZEGO się nie wymaga. Ogarnianie domu? A gdzie, przecież to drugi etat. Wierność? Nieee, każdemu należy się przygoda. A może nie chce jej się pracować? Nie, pewnie ma depresję albo załamanie nerwowe


@C12H16N2:

Przecież to chochoł stworzony przez incelstwo dla hejtowania kobiet gdy znudzi im się narzekanie, że kobiety mają łatwy seks, nie muszą iść do wojska i mają niższy wiek emerytalny. Po
czasami kobiety też mają #!$%@? np. jak ich chłop za mało zarabia, albo robi im zbyt mało niespodzianek, nie przynosi kwiatów bez proszenia, czy gdy cierpią z powodu zbyt małej inicjatywy faceta, bo chłop po robocie siedzi w domu zamiast je gdzieś zabrać i często kobiety muszą upominać się o zorganizowanie im atrakcji, na jakie zasługują


@Bananek2:

Ten tekst to idealny przykład, jak przegrystwo i incelstwo mizoginistyczne z powodu braku seksu
@C12H16N2: Wpis z punktu widzenia dwudziestokilku latka. Niestety kobiety starzeją się jak mleko, a faceci jak wino. Popatrz sobie które kobiety w wieku 35-40 lat są hot i fucable? Jak jesteś ogarnięty i nie przerodzisz się w wąsatego niedźwiedzia Janusz, to masz szanse na własną firmę, jakiś dobrze płatny średni korpo szczebel ew coś lepiej. Po 10 latach służby po szkole ofecerskiej jesteś już majorem. Z reguły kobiety nie aspirują do
  • 1
@arysteasz: nigdy, przenigdy nie podrywałem kobiety na status, pieniądze czy inne takie, w sumie to zawsze sprawiałem, że to ja bardziej czerpałem finansowo z relacji, niż one. Atencję też wolę dostawać, niż dawać.
Z wiekiem nie wstrzeliłeś, mam 30.
@AlienFromWenus Miło Cię widzieć w dyskusji, czy to jest chochoł? Z doświadczenia wiem, że kobietom wybacza się o wiele więcej, niż mężczyznom, fakt że podane przeze mnie przykłady są dość skrajne, ale