Wpis z mikrobloga

@AlkoVelo: pytanie za ile i czego oczekujesz od sprzętu, bo teraz się tłoczno zrobiło w komputerkach. W okolicy 1000 masz Wahoo BOLT V2 (w promce był z kompletem czujników niedawno za 1100), w podobnej cenie masz też Hammerhead Karoo 2. Trochę drożej jest poprzednia generacja Edge 830... a jak masz wydać 2k to powoli jest już pułap 840 i 1040.

Co do Brytona - usiłują się przebić do globalnej świadomości, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@ujdzie: W sumie na takiego janusza jak ja to pewnie i moja sigma by starczyła... ale no chcę troche poczuc sie jak pro XD dlatego mysle nad tym garminem 1040, choć nie wiem czy nie zaryzykować właśnie zabawy z tym karoo lub bryton zawsze mozna sprzedac
  • Odpowiedz
@AlkoVelo: Warto sprawdzic tez Wahoo. Samo rozwazlaem Garmin 830 albo Bolt 2 i wybralem Bolta i bardzo polecam. Korzystam glownie jako nawigacja rowerowa i sprawdza sie swietnie. Bez problemu laczy sie tez z czujnikami (czujniki mam od garmina), synchronizuje trasy ze Strava etc.

Co do radaru to widzialem testy na youtube i wszystkie inne niz Garmin Varia wypadly słabo. Sam planuje zakup radaru od Garmina. Tutaj masz testy Bryton vs Garmin:
  • Odpowiedz
  • 0
@FANZ0UN: Co do Wahoo to w jednym z poprzednich wpisów dodałem głosowanie i wygrał garmin 1040, myslałem nad wahoo ale jak już mam kupić coś to chyba jednak garmin. Choć dalej to kwestia otwarta może uda mi się przetestować tego brytona i sprawdzic czy sie nada.
  • Odpowiedz
@AlkoVelo: z Garmina 1040 na pewno będziesz zadowolony - bateria trzyma ok. 50h na nawigacji, nawigacja nie szaleje, ma trochę bajerów treningowych
Hammerhead Karoo 2 ma bardzo dobrą nawigację, ale bateria starcza na 10-15h i nie ma garminowskich bajerów
  • Odpowiedz