Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwujące w grze klubem nie będącym topką europejską jest to, że każda twoja gwiazda po jednym świetnym sezonie jest przez tę topkę rozchwytywana. Ramos dostał nowy kontrakt na początku sezonu, ale już czuję, że będzie bardzo trudno go zatrzymać w kolejnym okienku. Zależy mi na tym tym bardziej, że ma ideolo osobowość pod mentoring.
Jakieś protipy jak spróbować to rozegrać, żeby 1) został 2) nie był wkurzony 3) nie ciągnął ze sobą zespołu na dno? Może być nawet jakichś exploit mechanik gry, ale bez edycji save'a.
#footballmanager #fm23
Drmscape2 - Najbardziej denerwujące w grze klubem nie będącym topką europejską jest t...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
Najbardziej denerwujące w grze klubem nie będącym topką europejską jest to, że każda twoja gwiazda po jednym świetnym sezonie jest przez tę topkę rozchwytywana.


@Drmscape2: Tak to działa. Rozwijasz talenty, sprzedajesz i tak ciągle aż sam nie staniesz się topką.
CralencSeedorf - >Najbardziej denerwujące w grze klubem nie będącym topką europejską ...
@CralencSeedorf: @bocznica ja to doskonale rozumiem. Mówiłem tylko, że to denerwujące, a nie że tak nie powinno być i pytałem o porady jak W GRZE najlepiej podejść do próby zatrzymania takiego gracza.
Aktualnie próbuję skorzystać z tego, że ma jeszcze 4 lata kontraktu, biorę go na przeczekanie, a zespół zdaje się ze mną zgadzać, że jego strata byłaby bardzo niekorzystna i w zdecydowana większość w sporze opowiedziała się po mojej stronie.
@Drmscape2: w grze dawaj mu możliwie najdłuższy kontrakt i staraj się wcisnąć klauzule przedłużenia przez ciebie. WIem że są tacy co stosują jakieś myki ze śmiesznie niską ceną a potem to odrzucają i zarząd też się nie zgadza, ale nie wiem jak to działa i nie stosuję.
@Drmscape2: dla potomności - strategia przeczekania niezadowolenia okazała się skuteczna. Kilka tygodni po zakończeniu okienka transferowego stwierdził, że jednak chce zostać i podpisał nowy kontrakt.
Trochę się cykalem, że zarząd będzie interweniował bo real już ponad 140 mln euro oferował, ale na szczęście siedzieli spokojnie.