Wpis z mikrobloga

Gdy zapytasz dowolnego rodzica: "Czy chciałbyś, żeby Twoje dziecko brało narkotyki?"
To usłyszysz od niego zdecydowane "Nie. W żadnym wypadku."
Gdy zapytasz: "Czy chciałbyś, żeby z okazji 18 urodzin Twoje dziecko piło rozpuszczalnik?"
Również usłyszysz "Nie."
Tymczasem wielu z tych rodziców nie ma nic przeciwko wypiciu takiego rozpuszczalnika ze swoimi pociechami z okazji np. 18 urodzin czy innych imprez.

Jak myślicie, czy świadomość ludzi w kwestii prawdziwej szkodliwości alkoholu kiedyś się zmieni i porzucimy ten relikt przeszłości choćby na rzecz innych, mniej szkodliwych substancji?

#alkoholizm #kiciochpyta #pytanie #narkotykizawszespoko #polska
enten - Gdy zapytasz dowolnego rodzica: "Czy chciałbyś, żeby Twoje dziecko brało nark...

źródło: 7481e3804b5de6a4cf0df7bcaa84ba9e28b4148f60f835d2a694f639d8e96da5

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@revente mało kto będzie brał MDMA kilka razy w tygodniu ze względu na tolerancję. a jeśli już to szybko mu się znudzi, bo nie będzie działać tak jak na początku, więc sama substancja zniechęca do nadużywania. nawet raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie traci dużo działania. natomiast chlać możesz codziennie ciągiem jak się uprzesz.
  • Odpowiedz
@srogi_grzyb: Spiorą Ci beret + zniszczą znajomości. Ja mogę się przyznać, że raz strasznie #!$%@? #!$%@?łem, że aż do dzisiaj czuję do siebie wstręt i to właśnie przez #!$%@? grzyby, nie: mefedron, koks, zielsko, alkohol, 2cb, wszystkie kryształy, xanaxy a #!$%@? GRZYBY. Nie wiem co mi #!$%@?ło, że w urodziny swojej dupy uraczyłem się grzybkami i w momencie gdy ona chciała ze mną spędzić czas, tak ja jej powiedział w twarz
  • Odpowiedz
@enten: Chciałbym, że moje dziecko miało wybór: mogło brać używki bezpiecznie i bez ich penalizacji. Chciałbym, żeby mogło kupić je legalnie. Chciałbym, żeby w sytuacji gdy się uzależni mogło otrzymać pomoc a nie wyrok skazujący.
  • Odpowiedz
@fuechsinn:
Ale w praktyce większość osób które pije, dalej nie pije ciągiem. A mnóstwo osób korzystających z MDMA i innych stymulantów robi to znacznie częściej niż się zaleca - co tydzień a nawet 2 razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@enten: czy alkohol to narkotyk?

Odcinek 2137xD

Cały czas ta sama dyskusja, codziennie alko do odciny spoko bo takie uwarunkowania kulturowe. LSD raz na pół roku, degeneracja!

Piwka kraftowe! Wow super hobby

Lubię Ketamine! Lol degeneratxD
  • Odpowiedz
@revente ja nie znam takich osób. może poza dwoma ćpunami, co biorą co popadnie kiedy popadnie :p z mojego doświadczenia większość osób odczekuje co najmniej kilka tygodni pomiędzy kolejnymi dawkami emki, bo bierze to na jakieś fajne imprezy a nie do siedzenia na chacie (od tego są inne piguły xD).
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer tak, to wina grzybów, że się zachowałeś jak buc wobec dziewczyny xD jakbyś się schlał jak świnia i nie był w stanie wstać z podłogi i spędzać z nią czasu, to też byś zwalił na alkohol?
  • Odpowiedz
@fuechsinn: jak jestem pod wpływem alkoholu/kryształu to jestem milszy, empatia lvl 1000, tutaj tylko i wyłącznie przez grzyby tak powiedziałem. Tak jak pisałem, na trzeźwo czy nawet jakbym był zbombiony kryształem NIGDY w życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Więc czego to ma być wina jak nie grzybów?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

jak jestem pod wpływem alkoholu/kryształu to jestem milszy, empatia lvl 1000, tutaj tylko i wyłącznie przez grzyby tak powiedziałem.


Dziwisz się? A jak jest gdy kończy się kryształ i zaczyna się zjazd? Nadal jesteś miły?

@BornToDie69

Ehh ja jestem świadomy, wątroba już boli czasami a i tak człowiek co weekend się #!$%@?.


A to ciekawe…xD
Chyba, ze ironizujesz a ja nie złapałem ironii

@fuechsinn:

a nie do siedzenia na
  • Odpowiedz