Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak sobie radzicie w relacjach z ludzmi, kiedy sa hipokrytami?
Podam dwa przyklady:
1 Gadam z kolega nt treningu u trenera personalnego i mowie mu ze kiepsko, a on ze sie slabo znam. Potem z kolei on mowi, ze cukier powoduje raka. Jak mu mowie, ze to nieprawda i tlumacze to sie #!$%@? ze narzucam swoja narracje rozmowy XD
2 Gadam z dziewczyna i ona twierdzi, ze ja obrazam i powinienem ja wspierac. Pokazalem jej przyklady kiedy ona mnie obraza i mnie nie wspiera-oburzona i ona nie chce ze mna rozmawiac.
Ogolnie nie mam problemu zeby ignorowac ludzi, z ktorymi nie chce byc blisko ale jak z kims spedzam czas to nie nie daje rady wytrzymac. Mam wrazenie ze ludzie tylko swoje narzucaja i co, ja mam im przytakiwac, a jak nie to bede zupelnie sam? No w sumie tak XD No to fajne kolezenstwo i zwiazek XD
#zwiazki #ludzie #znajomi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
2 Gadam z dziewczyna i ona twierdzi, ze ja obrazam i powinienem ja wspierac. Pokazalem jej przyklady kiedy ona mnie obraza i mnie nie wspiera-oburzona i ona nie chce ze mna rozmawiac.


@mirko_anonim: szacunek jest ważny - musisz sprawić żeby Cię szanowała
✨️ Autor wpisu (OP): @przyjacielsen probowalem i albo jest wymigiwanie sie i przeinaczanie rzeczywistosci albo ATAK
@Niadry takich ludzie prawie nie ma XD
@sprawdzajacy zero znajomych w ten sposob
@heniek_8 nie mam problemu, niech kazdy zyje jak chce, ale czemu oni mi nie pozwola zyc jak chce? mowic czego chce?

Mam wrazenie ze ludzie tylko swoje narzucaja i co, ja mam im przytakiwac, a jak nie to bede zupelnie sam?


@mirko_anonim: większość ludzi tak się zachowuje, nie wiem dlaczego.

Niemniej jednak niektórzy czy to w toku doświadczenia czy wyższego poziomu inteligencji, zachowują się inaczej. Czyli np są skłonni do refleksji.

Ciężko ich znaleźć, ale się trafiają.
✨️ Autor wpisu (OP): @MajsterOfWihajster nie, myslalem o tym wiele razy ze to ze mna jest cos nie tak, ale ostatnio po prostu punktuje hipokryzje ludzi, bo mam dosc jak ktos w dany sposob sie zachowuje wobec mnie, a potem oczekuje wobec siebie szacunku, wsparcia itp.to sa proste przyklady ktore moge wymienic.
skoro kolega mi mowi, ze chuya wiem nt treningu, to ja moge mu powiedziec ze on chuya wie na