Wpis z mikrobloga

"panie Polaczku, ładne hotele i apartamenty są dla Pana Niemca w Hiszpanii, dla pana jest zagrzybiały, śmierdzący stęchlizną, ciasny pokoik za 300zl/doba"
Chociaż ten pokój to i tak dobry standard bo jak widzę warunki i ceny nad polskim morzem to mam takie wielkie xD na twarzy, naprawdę zadziwiają mnie dlaczego w Polsce nie można zbudować takich ładnych hoteli jak w Hiszpanii czy Portugalii tylko trzeba wynajmować "kwaterę" w poniemieckim domu z łazienką na korytarzu i kuchnia, na której używanie właściciele łypią okiem bo "zużywa prund" #polska #wakacje #podroze
Pobierz pieknylowca - "panie Polaczku, ładne hotele i apartamenty są dla Pana Niemca w Hiszpa...
źródło: 1ab9284b0545ab18961cb4c621c135121
  • 25
@pieknylowca: przecież to poddasze..

jakbyś tam miał spedzić z 2 tygodnie to rozumiem ból d.. to nie są z założenia pokoje na cały sezon
jakieś krótkie wyjazdy plus jak widac typu osobne łóżka

wczuj się w sytuację gdy ktoś bierze pokój za 70 zeta i nap..la cały dzień kuchenką elektryczna bo szkoda brać abonament i obiadek obok w stołówce gdzie rożnica w produktach własnych do ich to max jak podawali w
@pieknylowca: ale przecież możesz lecieć do Niemca czy Hiszpanii. Jak się ogarnie dobrze bilety to czasami koszt transportu niewiele wiekszy niz jazda przez cała polske. Ceny w sklepach prawie te same, widoki znacznie lepsze, czas podróży ten sam.
Druga sprawa to w każdym kraju są gorsze i lepsze warunki. W Polsce jest dużo o świetnym standardzie tak samo jak w hiszpanii jest mnowstwo o kiepskiej jakości. Byłem w maju na majorce,
@pieknylowca: Do morza w Polsce ma dostęp jakieś 15% kraju, pozostałe 85% niestety romantyzuje wypad nad nie jako wspaniałą przygodę i zetknięcie się z pięknym bezkresem bałtyckich fal. A tu gówno. Zaczyna się najpierw od stania w korku przez nierzadki dzwon na autostradzie, czy dalej S6/S7, potem stoisz w każdej pipidówie na pięćdziesięciu światłach jakie przecinają krajówki i wojewódzkie. Trafiasz w końcu wymęczony do swojego wymarzonego kurortu i okazuje się, że
@miku555: skoro ktoś chce jechać nad polskie morze to co pogoda ma do tematu? OP narzeka na noclegi których jest bardzo dużo, nie na pogodę która jest równie pewna co wygrana w lotka
@miku555: przecież rezerwując na ostatnią chwilę też nie masz zielonego pojęcia jaka będzie, taki urok Bałtyku, plus jak ktoś już skończy szkołę to urlop również musi zaplanować wcześniej a nie jedzie spontanicznie na tygodniowe wakacje. Temat był o braku hoteli,czy ładnych apartamentów co jest kłamstwem
Jako pomorzanin od urodzenia polecam trzymać się z dala od tego brudnego przerośniętego jeziora pełnego sinic. Polska ma znacznie fajniejsze strony do spędzenia wolnego czasu. A jak już ktoś chce nad morze to polecam Grecję, smaczniej i taniej ;)


@Iskaryota: znaczy wiesz, Bałtyk jest super, plaże są super ale januszerka jaka się tam odwala jest przeokrutna
znaczy wiesz, Bałtyk jest super,


@pieknylowca: mieszkam od urodzenia dosłownie 100m od jednej z największych plaż w tym kraju. Nawet #!$%@?ąc od januszerki to gdybyśćie widzieli co zimą/jesienią jest wyrzucane na brzeg to nie wiem czy entuzjazm by nie opadł xD W każdym razie ja mimo że obok plaży mieszkam, to ostatnio wszedłem do bałtyku jak miałem 10 lat. Czyli z 17 lat temu. Po prostu strasznie mnie to brzydzi. Owszem,