Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dobryziomek2137: wywal teraz stąd milion ukrów xd powodzenia
nie po to pis ich tutaj sprowadzał od początku swoich zaszczanych rządów nie po to opłaca proukraińskich trolli w sieci (co dobrze widać tutaj pisowska i orlenowa propaganda aż wylewa się z ekranu) żeby się ich teraz pozbyć
  • Odpowiedz
Jeżeli jesteś w stanie dziecko sąsiada piłą ciąć to albo mścisz się za coś albo ktoś cię umiejętnie nastawił do tego albo jesteś zmuszony. Nie wiem.


@dobryziomek2137:
albo jesteś dziczą ze stepów uwarunkowaną do bycia pod butem
  • Odpowiedz
Jeżeli nasi sąsiedzi mają tę nienawiść w DNA to należy to sprawdzić i odpowiednio prowadzić politykę migracyjną j wzajemną, by nie doprowadzić do podobnych rzeczy w przyszłości.


@dobryziomek2137: przecież były już statystyki, które ukazują, że większa większość ukraińców o UPA i rzezi wołyńskiej wie tyle co nic. Dziś sprawa Wołynia jest stricte polityczna i budowanie opinii o społeczeństwie Ukrainy opartej o wydarzenia sprzed 80 lat to zwykłe szurstwo. Poza tym większość
  • Odpowiedz
Jeżeli jesteś w stanie dziecko sąsiada piłą ciąć to albo mścisz się za coś albo ktoś cię umiejętnie nastawił do tego albo jesteś zmuszony. Nie wiem.


@dobryziomek2137: Ten mit jest tak #!$%@?ący, że o ja #!$%@?ę. Większośc ofiar ginęła zwyczajnie, od kuli, ciosu siekierą (co generalnie jest popularnym sposobem ubijania bliźnich - siekierę łatwo umyć, choć obecnie wypierają ją narzędzia tepokrawędziaste) lub ognia. Cięcie piłami i inne mokre sny naszych nacjololi
  • Odpowiedz
@JPRW: ledwie trója...

Ale z polaka byłem dobry i w tworzeniu abstraktów i figur retorycznych już tak. Przykładem takiej nienawiści (w DNA) jest nasza do Ruskich.
  • Odpowiedz
@dobryziomek2137: sprawa jest prostsza chociaż składają się na nią wiele czynników. Nienawiść ukrów bierze się wiecznego życia w obcym państwie. Czy to w Polsce, czy w Rosji carskiej. Ich kod kulturowy zawiera mechanizm obronny, w którym obarcza za swoje niepowodzenia życiowe najeźdźców czy okupantów, czyli sąsiadów. Rzeź na wschodzie jest tego przykładem, bo mieli okazje do dania upustu swoim frustracjom.
Frustracjom hodowanym od wielu lat życia na granicy wielu tworów państwowych.
  • Odpowiedz