Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dałem się nabrać na lewackie pitolenie i w ostatnią podróż wybrałem się #flixbus
Słuchajcie. Nie ma nic bardziej urągającego godności faceta niż siedzenie w autobusie XD Najpierw w #mzk, stoisz, jadąc rano spocony z walizką na #pks bo jak klima ma chłodzić gdy drzwi otwierane są co 2 minuty. Ok, dało się przeżyć 20 minut. Później dworzec. Kupujesz kawę a za ramieniem masz menela czyhającego na twoje 5zł. W końcu wsiadasz w autobus. Od wyjścia z domu minęło 45 minut, samochodem byłbym już 90km stąd a tu jeszcze 6 godzin w autobusie. Pierwsze 10 minut, babuszka z wnuczkiem rozwija kanapki z folii aluminiowej. Klimatyzacja prawie nie działa, cały autobus wypełnia smród potu i salami. Ale najgorsze miało dopiero nadejść. Jakiś grubas który na milion % ma tu konto w drugiej godzinie podróży poszedł do kibla w autobusie postawić kloca. Zajęło mu to dobre 10 minut. Rozumiem zrobić siku, ale iść się tam wysr*? W całym pojeździe zaczęło tak capić że niemal zwymiotowałem, smród unosił się przez ponad pół godziny. Następnie ktoś poszedł się wylać. W kiblu po próbie spuszczenia tego kloca musiała skończyć się woda bo następnie zaczęło walić moczem. Polecam każdemu chłopakowi przejażdżkę autobusem żeby mieć motywację do jeb* w kołchozie na własny samochód. Taguje #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @nukey wiedziałem że masz tu konto. Właśnie to podsumowuje poniżenie jadących autobusem. Zesrał się, beknął, pierdnął, pożygał, śmierdział a pozostałe 40 osób zamkniętych w tym plastikowym pojemniku musi się z tym pogodzić i delektować zapaszkami. Przecież nie wyjdą w połowie trasy.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
@choochoomotherfucker: Historia jest zmyślona, dużo jeździłem Flixem po Polsce i Europie, nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. Jest to dużo bardziej komfortowe od jakiegoś gównianego TLK, bo przynajmniej jest klimatyzacja i gniazdka 230V. Wszystko zawsze dobrze działa - autobusy jeżdżące dla Flixa mogą mieć chyba max 5 czy 6 lat.
Słuchajcie. Nie ma nic bardziej urągającego godności faceta niż siedzenie w autobusie XD


@mirko_anonim: To walczcie bo od nowego roku jest podatek za auto jakby akcyzy to za malo a niedlugo ban na spalinowe elektryki z oplatami strefowymi za 200kpln+ i tylko dla elity a pozniej tylko na kilku