Wpis z mikrobloga

Czy są gdzieś w Polsce jeszcze kobiety z normalnym podejściem do związków?

to znaczy:
- wiedzą, że związek to nie tylko przyciąganie fizyczne, ale przede wszystkim ŚWIADOMY wybór - bierzemy kogoś z całym zakresem zalet i wad i chcemy z tą osobą spędzić życie,
- że nad związkiem trzeba pracować, mężczyzna musi być wysekszony, powinien mieć ugotowane i wysprzątane
- chcieliby zapewniać mężczyźnie spokój oraz inspirację
- wiedzą też, że rozmowa jest fundamentem do stworzenia fajnego związku,
- rozwiązują problemy, a nie uciekają i zamykają się w pokoju i ignorują partnera,
- nie utrzymują "przyjacielskich" kontaktów z męskimi przyjacielami, ex, rozwiązłymi koleżankami, tylko skupiają się na rozwijaniu relacji ze swoim wybrankiem
- są DOJRZAŁE i gotowe wziąć odpowiedzialność - za swoje czyny, za przyszłą rodzinę,
- nie żyją w myśl zasady, że nie ten to tamten- zaraz się ktoś trafi "lepszy" na Tinderze, w pracy lub klubie,

Czy to są duże wymagania? Na dzisiejsze czasy to wydaje mi się, że nie do przeskoczenia dla wielu kobiet.

Sparzyłem się właśnie drugi raz. Po raz kolejny trafiłam na dziewczynę, która skacze z gałęzi na gałąź, nie puszczając się tej pierwszej. Nie polecam tego stanu. Najgorsze uczucie ever. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #problemy #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 52
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: Odpowiedz: ogólnie to nie ma
Ale na wykopie jest jedna taka co wstawiała podobny wpis wiec możecie się dogadać, chociaż ona podobno musi odpocząć od tych złych niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@yupitr: pro tip: Gdy zarabiasz kilku krotność jej miesięcznej wypłaty - można nie być w stanie wykonywać połowy obowiązków domowych.
Mi by było głupio brać od niej połowę na rachunki z jej 3k wypłaty, gdybym zarabiał 12k
  • Odpowiedz
  • 2
@girlsjustwannahavefun:
Normalną rzeczą jest to, że to facet zapewnia bezpieczeństwo kobiecie, a nie 50-50, lub na odwrót. Jeśli włamywacz będzie chciał włamać się do mieszkania i okraść lub zrobić krzywdę, to kto ma się z nim skonfrontować? Facet, czy obydwoje na niego wyskoczycie? A może to kobieta powinna sama wyjść?
Im kobieta jest bardziej niezależna od mężczyzny, tym bardziej tego mężczyzny nie potrzebuje.
  • Odpowiedz