Wpis z mikrobloga

Jakie jest wasze auto marzeń gdybyście mieli 200k gotówki i coś mieli teraz brać nowego z salonu?


@Viado:

Tylko jedno auto zasługuje na uwagę przy tych kryteriach. Alfa Romeo Giulia.

Katalogowo jest droższa, ale można wyjąć z placu nówkę bez przebiegu i zmieścić się w budżecie. Nie ma nic lepszego od Giulii w tym budżecie, żadna inna opcja nie jest nawet blisko.

Szpetny Seat ze szlamociągiem pod maską? Bądźmy poważni...
  • Odpowiedz
@Viado: Formentor to trochę pokraka SUVa. Wygląda na dużego i groźnego, a w środku ciasny jak cholera. Niemniej wersja VZ5 to poezja dla uszu, ale za 343k? Bicz plis. Koniecznie musisz brac z salonu? Rozważyłbym poleasingowe Audi A5 (wersja 245km fajnie lata juz), BMW 3/5, Stinger. Miałem już nowy samochód, nie wiem, czy pakowałbym się jeszcze raz z utratą wartości. Chyba, że ktoś wiąże się z takim autem na min. 5
  • Odpowiedz
@Viado: Za 200 tys. to ledwo kupię Toyotę Camry hybrid. Dalekie od auta marzeń, ale spełniające moje potrzeby.
Uprzedzając krytykę - mam totalnie w dupie osiągi, chcę auto duże i komfortowe, niezawodne i o umiarkowanych kosztach utrzymania.
  • Odpowiedz
ten forementor tak mnie wkurza... na drodze sie tego pojawilo sporo, a z cupra to tak naprawde nic wspolnego nie ma w werjsi ponizej 300KM. W dodatku maly bagaznik.

Osobiscie za 200k to bralbym KODIAQ'a
  • Odpowiedz
@Viado: 200K na auto marzen to jest nic :D Ale jesli juz cos trzeba wybrac nowego do 200k to:
- cos w miare szybkiego - audi s3 (w troche bieda edition sa juz w okolicach 200k po rabacie), wychodzi taniej niz m135i i a35
- premium dupowoz 318i/320i
- elektryk - tesla3
- cos wiekszego to rav4 z 222 konnym silnikiem
- dla kogos bez gustu i poczucia wstydu - skoda
  • Odpowiedz