Wpis z mikrobloga

@pekak to co ty #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie xD Mam kupić dwa karnety, przejechać z orbity na Aqua, poświęcić na to 30 minut w każdą stronę, zapłacić za paliwo i jeszcze za dwa karnety bo kobiety się wstydzą xd
  • Odpowiedz
Spróbuj zrobić fryzjera tylko dla mężczyzn xD


@Darth_Gohan: na co drugiej ulicy we wrocławiu jest barber tylko dla mężczyzn, więc mega słabe porównanie XD
@buchowo myślę, że musisz się zwrócić z tym do właściciela aquaparku, bo mi to akurat nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@pekak

na co drugiej ulicy we wrocławiu jest barber tylko dla mężczyzn, więc mega słabe porównanie XD


No, ale jak chcesz to możesz tam pójść jak jesteś kobietą nikt tego nie sprawdza. Na aquparku jak masz wacka nie wejdziesz. Na orbicie w ogóle nie skorzystasz z sauny. Faktycznie TO JEST TO SAMO.

@pekak Chcesz to jeźdźij z jednego obiektu w drugi. Chcesz to płać więcej za to, że jesteś innej płci. Nie
  • Odpowiedz
@pekak: tu chodzi o symbolizm: mężczyzna = gwałciciel. Tu chodzi też o ignorowanie mężczyzn jako ofiar molestowania - zdarzają się przypadki gdzie to mężczyzna jest napastowany na saunie i co wtedy?
  • Odpowiedz
laski się wstydzą przy obcych mężczyznach korzystać z saun.


@pekak: lol, a co mnie to obchodzi? Jakoś zrobić laski w fotobudce albo rozbierać się na OF się nie wstydzą
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: teoretycznie w praktyce barber/fryzjer wyspecjalizowany w męskich fryzurach raczej odmówi Obslugi kobiety, no chyba ze to jakiś babochlop który się na buzzcuta strzyże
  • Odpowiedz
ale nie możesz korzystać bo masz pindola


@sorhu: To sobie utnij i przestań ryczeć

Przyzwyczajanie ze ograniczanie praw konsumenckich mężczyzn jest ok


@m0rr0s: Przestańcie molestować i gapić się obleśne creepy na kobiety, to nikt niczego nie będzie wam ograniczał. A póki zachowujecie się tak jak się zachowujecie, bo podobno "natury nie oszukacie" to trzeba was trochę wziąć za mordy żeby wam ten popęd ograniczyć.

nie będzie można wpuszczać powiedzmy gejów?
  • Odpowiedz
Mocno peszy mnie sytuacja gdy się na mnie gapią i postanowiłem wystosować petycję by część strefy w jeden dzień w tygodniu była dostępna tylko dla hetero


@buchowo: Jaki tam z ciebie hetero skoro boisz się jak ktoś się patrzy. Jak na prawdziwego hetero przystało powinieneś być silnym, niezależnym, pewnym siebie, napakowanym facetem, który zamacha najmocniej penisem w celu okazania swojej dominacji, a nie płaczką, że ktoś popatrzył ci na pindola xD
  • Odpowiedz
ja nikogo nie molestuje i sie nie gapie


@m0rr0s: To pogadaj sobie ze swoimi kolegami. Kobiety mają prawo czuć się niezręcznie w męskim towarzystwie, i nie widzę absolutnie żadnego powodu żeby nie można było tego czasu zarezerwować tylko dla nich.
A jak się nie podoba, to droga wolna, można rezygnować z karnetów itd
  • Odpowiedz