Wpis z mikrobloga

  • 456
@pekak: Oczywiście. Płacisz za karnet, ale nie możesz korzystać bo masz pindola. Kobiety płacą tyle samo za karnet, a mogą korzystać kiedy chcą.
  • Odpowiedz
@pekak: Zgodziłbym się gdyby nie fakt, że kobiety od dawna mają swoje własne wydzielone sauny.

Teraz po zmianach jak mają swoje sauny plus wioskę saunową to przynajmniej możesz korzystać z ogólnodostępnych saun jak masz wacka.

Cały problem w tym, że nie masz sauny tylko dla facetów.

Dodatkowo na Aquaparku to nie jest taki problem jaki to obecnie jest np. przy basenach na Orbicie gdzie sauny są tylko dla kobiet w środy.
  • Odpowiedz
  • 458
@pekak dzisiaj cześć saun, jutro restauracje, siłownie. Przyzwyczajanie ze ograniczanie praw konsumenckich mężczyzn jest ok
Beciaku, p0lka napluje ci w ryj a ty będziesz prosił o więcej żeby nie wyjść na toksycznego facecika
  • Odpowiedz
Cały problem w tym, że nie masz sauny tylko dla facetów.


@Darth_Gohan: faceci stanowią jakieś 80% klientów saunarium, głównie przez to, że laski się wstydzą przy obcych mężczyznach korzystać z saun. Wydzielenie stref tylko dla kobiet to jest po prostu próba pozyskania nowej klienteli i widocznie się im to opłaca, bo inaczej by nikt tego nie wprowadzał. Czysty kapitalizm, a nie żadna dyskryminacja mężczyzn. Skoro w środy na Orbicie jest sauna
  • Odpowiedz
@m0rr0s: zrozumiałbym ten wysryw jakby w ogóle był blokowany dostęp dla facetów, ale chodzi tylko i wyłącznie o jeden dzień w tygodniu i jedną tylko strefę. W restauracjach nie ma problemu z tym, że obleśni faceci gapią się laskom na cycki.
  • Odpowiedz
@pekak: W takim razie nie powinno być również problemu z wprowadzeniem w innym dniu tygodnia od godziny 15:00 5 saun tylko dla mężczyzn, żeby obleśne grubaski nie patrzyły się na penisy w majtach.
W tym dniu kobiety będą mogły sobie jeździć do Aquaparku.
  • Odpowiedz
  • 36
@Balactatun to może zrobimy np saunę gdzie nie będzie można wpuszczać powiedzmy gejów? Mam nadzieje ze nie będzie kwiku fajnopolakow, wystarczy nie chodzić jak się nie podoba?
  • Odpowiedz
@pekak:

Skoro w środy na Orbicie jest sauna tylko dla kobiet to możesz w ten dzień pojechać do Aquaparku i odwrotnie - jak w Aquaparku są strefy wydzielone dla kobiet to możesz tego samego dnia pojechać na inną saunę.


Nie no piękny przykład człowieku xD Przecież to są te same karnety xD

Już nawet nie wspominam o tym, że jakby to był jakikolwiek inny przybytek to byłaby zadyma. Spróbuj zrobić fryzjera
  • Odpowiedz
@pekak: nie wiem czy wiesz ale wielu homoseksualistów korzysta z tego obiektu. Mocno peszy mnie sytuacja gdy się na mnie gapią i postanowiłem wystosować petycję by część strefy w jeden dzień w tygodniu była dostępna tylko dla hetero. Mam nadzieje że mogę liczyć na twój podpis?
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: robisz z tego problem jakby przejechanie na drugą część miasta zajmowało cały dzień, a nie pół godziny, no i przede wszystkim cały czas problem tkwi w tym, że nikt ci tego dnia nie zabrania korzystać z saunarium, nadal większa część obiektu jest otwarta dla wszystkich. To tak jakbym zapłacił te 60 zł za dwie godziny w saunie i miał problem z tym, że nie chcą mnie wpuścić do jednej damskiej
  • Odpowiedz