Wpis z mikrobloga

#pieklomezczyzn #neuropa #bekazniebieskichpaskow

To są Ci właśnie #!$%@? faceci - kobieta naćpała i zgwałciła 15-latka, a mężczyźni oczywiście zachwyceni perspektywą gwałtu przez "atrakcyjną" kobietę.

Rzygać mi się chce, jak czytam komentarze rzekomych "samców alfa", którzy w odwrotnej sytuacji pewnie wysyłaliby mężczyznę na szafot.

Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los.

https://twitter.com/heretyczka_/status/1676203959134846981

W komentarzu więcej screenshotów zachwytów wśrod mężczyzn.
vulfpeck - #pieklomezczyzn #neuropa #bekazniebieskichpaskow

To są Ci właśnie #!$%@? ...

źródło: zwyrole

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 31
@vulfpeck obrzydliwe prostaki, dla których seks to wartość nadrzędna w życiu. Nigdy nawet nie pomyślą, że 15 letni dzieciak po prostu może nie być gotowy na to i #!$%@? mu w jakiś sposób psyche, doprowadzi do skrzywienia seksualnego, może narobić nieodwracalnych szkód rozwojowych, które będą rzutować na jego przyszłe relacje, ale #!$%@? tam on, ma się cieszyć bo "hehe młody zaruchał".
  • Odpowiedz
@vulfpeck na Reddicie kilka razy w miesiącu trafi się info o nauczycielce wykorzystującej nieletnich uczniów i trafiają się identyczne komentarze. Na Reddicie, lewicowej kolebce pojęć związanych z rape culture. Długa droga przez wami, chopy.
  • Odpowiedz
  • 17
@vulfpeck
Od pewnego czasu mam wrażenie, że FB to social media dla najgorszego polskiego marginesu xD. Po prostu zbiera się tam sama "śmietanka".
  • Odpowiedz
@vulfpeck: dziewczyna ssała penis w fotobudce?
Kobiet i mężczyzn dotyczą inne normy zachowania w społeczeństwie ;)

Chłopak zgwałcony przez młodą atrakcyjna kobietę?

Jezu ale zwyrodnialcy, ciekawe czy z gwałtu na kobiecie by się tak śmiali? ;((

Śliny na was żal
  • Odpowiedz
@marek-termanowski Wydaje mi się, że tutaj dużą rolę gra wiek obu przytoczonych osób.

Tamta laska była dorosła, a dorosły człowiek powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji swoich działań. Mimo wszystko w żaden sposób nie popieram przegrywowej krucjaty na nią.
Jednak bawi mnie ta sytuacja i gdyby to była moja znajoma, to raczej nie omieszkałbym z niej pożartować.
No i stety, niestety dalej żyjemy w społeczeństwie, w którym zawsze któraś z płci zostanie
  • Odpowiedz