Wpis z mikrobloga

siema, chciałbym wrócić do okazjonalnego simracingu. Kiedyś już jeździłem ale sprzedałem i teraz myśle żeby zacząć jeszcze raz, generalnie z poprzednich doświadczeń wiem ze dobry rig to podstawa do jakiejkolwiek przyjemnej jazdy. Tutaj pojawia się moje pytanie, jesteście w stanie coś polecić w jakiś sensownych pieniądzach? Wcześniej miałem F-GT Lite jednak wydawał się on zbyt delikatny, plus teraz chciałem iść w stronę DD.

#simracing #iracing
  • 3
  • Odpowiedz
@matchmaking_guy: Mi wychodzi że albo musi być wielkie, ciężkie i z grubych rur, albo lepiej mocować kierownicę do solidnego biurka i siedzieć na krześle (bez kółek).
Pośrednie rozwiązania, które są chyba większością rozwiązań które można kupić, to mi wychodzi że to jest nic nie warte.

Ale bardzo chętnie poczytam propozycje które padną w tym wątku.
W każdym razie mi wyszło że po prostu trzeba sobie samemu coś będzie pospawać z rurek
  • Odpowiedz
@hellfirehe również mam to szczęście ze mogę sobie postawić rig i nie zależy mi żeby był łatwy do złożenia itd. Jedynym wyjściem jakie widzę to coś ala aluxprofil lub schemat i z drewna zrobić. Ceny playseatow są bądź co bądź kosmiczne jakiś rozsądniejszych. Co do monitora to raczej będzie na początku monitor a później pójdę w VR wiec i tak postawie na osoby stojak na monitor. Wybór jest na tyle szeroki na
  • Odpowiedz