Wpis z mikrobloga

Typowy wykopowy przegryw o akcji z #opener : "Biedna dziewczyna, zaraz te zdjęcia zobaczą jej znajomi, rodzina i pracodawca, jej życie zostanie zrujnowane. Zapytacie skąd to wiem? Ano zamierzam wysłać zdjęcia do wszystkich znajomych tej dziewczyny"
  • 78
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Jesteś W #!$%@? wyczulony. I tak - w przeciwieństwie do innych jesteś W #!$%@? wyczulony, a nie patrzysz "bardziej obiektywistycznie".


@warrengda: raczej odwrotnie. Ja mam neutralny stosunek do całego zajścia ale pierwsze co mi na myśl przychodzi to najbardziej neutralne kryterium - higiena.

A przegrywy i normiki myślą tak samo:
przegryw - ale bym chciał się tak ruchać, ale nikt mnie nie chce więc mogę wyzywać
normik - ale
  • Odpowiedz
@monox12 Mój screen jest sprzed 3 lat.

Podejrzewam, że to poszło w odwrotnej kolejności i to ogólne #!$%@? pchnęło go w substytut rzeczywistości jakim jest mefedron. Wydaje mi sie, ze to nie dragi są problemem autora tego wpisu a to co go pchnęło do ich brania.

@mikau Ten wpis na wielu poziomach od samego początku brzmiał okropnie. Cipuszka jest w nim najmniejszym problemem xD

@dawid121213 Coś mi chodzi po głowie, że laska
  • Odpowiedz
w przeciwieństwie do innych patrzę bardziej obiektywistycznie


@NewBlueSky: "Nie jestem taka jak wszystkie", powiedziała każda xD

Nie chcę cię ranić ale jedyne co cię koleś wyróżnia, to drobne dziwactwa w związku z higieną (pewnie nadopiekuńcza mamusia) i niegramotny styl pisania, czyli drobiazgi jak u wszystkich. Całokształt to ewidentnie jedna z podstawowych grup, banalna do zaszufladkowania.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: Nie wiem dokładnie czy moja wersja jest prawdziwa, czy twoja gdyż... musielibyśmy się go spytać. Możesz mieć rację ponieważ gdy przyjrzymy się na jego aktywność to więcej gadał o narkozie zamiast o swoim życiu spierdoksa.

Tak czy inaczej, to mogą być tylko domysły.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: "Nie jestem taka jak wszystkie", powiedziała każda xD


@Elaviart: znowu hasełko xD

Nie chcę cię ranić ale jedyne co cię koleś wyróżnia, to drobne dziwactwa w związku z higieną (pewnie nadopiekuńcza mamusia) i niegramotny styl pisania, czyli drobiazgi jak u wszystkich.


@Elaviart: wszystkie wnioski wyciągam sam z rzeczywistości (zbiór faktów) i logiki (poprawnej logiki)

Całokształt to ewidentnie jedna z podstawowych grup, banalna do zaszufladkowania.


@Elaviart: no właśnie
  • Odpowiedz
znowu hasełko xD

@NewBlueSky: A dlaczego nie? Do wyjaśniania banalnych rzeczy służą banalne hasełka. A nie ma chyba w internecie bardziej banalnych postaci niż "freethinkerzy", których nawet łatwiej rozszyfrować niż sprowokować, co jak sam właśnie pokazałeś jest wręcz dziecinnie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A dlaczego nie? Do wyjaśniania banalnych rzeczy służą banalne hasełka.


@Elaviart: źle wymiawiasz logika

"freethinkerzy"


@Elaviart: to taki sam chochoł biedy umysłowej jak "przegrywy". Sorry, ale to normalne, że istnieją ludzie myślący lepiej od innych.

których nawet łatwiej rozszyfrować niż sprowokować, co jak sam właśnie pokazałeś jest wręcz dziecinnie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Elaviart: a byłem prowokowany? a jestem szpiegiem abym stosował jakieś krycie
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Mała rada, ja ktoś nienawykły to mu pewnie w ten sposób łatwiej wymyślać "cięte riposty", ale rozbijanie na kilka cytatów wpisu złożonego z dwóch prostych zdań trąca bezradnością. Chyba nawet bardziej niż wzrastająca częstotliwość tych śmiesznie nieudolnych, a mocno prostackich prób obrażenia mnie. Pamiętaj smyku, zgrywanie indywidualisty wymaga przynajmniej odrobiny podstawowego sprytu.
  • Odpowiedz
Mała rada, ja ktoś nienawykły to mu pewnie w ten sposób łatwiej wymyślać "cięte riposty", ale rozbijanie na kilka cytatów wpisu złożonego z dwóch prostych zdań trąca bezradnością.


@Elaviart: tu nie chodzi o riposty, znowu wszystko mierzysz swoją połamaną linijką

tu chodzi o wyjaśnienie dokładnie twojej połamanej linijki, mógłby rzucić hasełko i rozwodnić temat, ale jest rozbijany abyś podkładnie wiedział co jest nie tak w danym fragmencie.

a mocno prostackich prób
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: przecież to jest bait, a wy się zlecieliście od razu do szkalowania przegrywów. Typowe normany, myślenia nie za wiele ale żeby przypiepszyć się do kogoś potencjalnie słabszego w celu dowartościowania się to pierwsi.
  • Odpowiedz