Wpis z mikrobloga

@kiciuch_: Po co siłownia w budynku? Taniej pewnie wyjdzie gdzieś na siłownię chodzić niż dopłacać do czynszu i jak masz multisporta to w wewnętrznej siłowni nie skorzystasz.

No i przede wszystkim jaki budżet/segment Cię interesuje, bo może być równie dobrze Angel Upper House za 20-kilka k/m2, albo z bardziej budżetowych (jak na to, że jest siłownia) np. Długa 15.
  • Odpowiedz
  • 0
Po co siłownia w budynku? Taniej pewnie wyjdzie gdzieś na siłownię chodzić niż dopłacać do czynszu


@JC97: no to niech będzie bez siłowni w budynku, skoro to takie drogie.

No i przede wszystkim jaki budżet/segment Cię interesuje, bo może być równie dobrze Angel Upper House za 20-kilka k/m2, albo z bardziej budżetowych (jak na to, że jest siłownia) np. Długa 15.


@JC97: myślałem o dozbieraniu 200k gotówy i wzięciu kredytu
  • Odpowiedz
@kiciuch_: W takim standardzie 17,5k/m2 to raczej najtańsze lokale tych inwestycji - najmniej pożądane piętra, małe/brak balkonu, mogą się zdarzyć jakieś niezbyt fajne układy, no i jak będziesz chciał dołożyć miejsce parkingowe to raczej w limicie się nie zmieścisz. Z tego co kojarzę Bernardyńska, Upper House i Quorum startują od 18k/m2, oczywiście licząc za samo mieszkanie.

Z innych inwestycji przy rzece kojarzę Apartamenty nad Rzeką od Dom Development, River Point (Archicom),
  • Odpowiedz
@kiciuch_: mam siłownię u siebie w inwestycji, najlepsza decyzja jaką podjąłem. Zjeżdżam windą i jestem, zazwyczaj nikogo nie ma, sprzątane codziennie, czysto i miejsce integracji z sąsiadami. Koszt to około 0.20 zł za m2 w czynszu, a komfort i zaoszczędzony czas na dojazdy wynagradza wszystko.

@JC97 Bernandyńska to 26k do 100m2, 18-20k to dla mieszkań 200m2.
  • Odpowiedz