Wpis z mikrobloga

To niesamowite jak niektórzy ludzie się rzucili do szkalowania dziewczyny za zrobienie facetowi blowjoba w fotobudce.

Cóż za pruderyjność. Jestem nieco zszokowana wyobrażeniem jak musi wyglądać życie seksualne wielu ludzi jeśli byle obciąganie w budce foto to dla nich takie olaboga. Nie dziwne, że wielu facetów chodzi na dziwki. Tam przynajmniej mogą liczyć na jakieś większe urozmaicenie niż w domu pod kołdrą przy zgaszonym świetle.

Pragnę jeszcze tylko zauważyć, że kobiety, które miały w życiu wielu partnerów seksualnych normalnie zakładają rodziny. Polecam sprawdzić sobie definicję określenia: captain save a hoe zamiast pier@#$ić, że sobie nigdy męża nie znajdzie i nikt jej nie będzie chciał. Będzie chciał i to chętnie, zwłaszcza teraz jak została skrzywdzona rozpowszechnianiem na prawo i lewo jej intymnego zdjęcia.

#seks #opener #przemysleniazdupy #blowjob
WielkiNos - To niesamowite jak niektórzy ludzie się rzucili do szkalowania dziewczyny...

źródło: temp_file.png3470206462146515879

Pobierz
  • 76
@WielkiNos:

Cóż za pruderyjność. Jestem nieco zszokowana wyobrażeniem jak musi wyglądać życie seksualne wielu ludzi jeśli byle obciąganie w budce foto to dla nich takie olaboga. Nie dziwne, że wielu facetów chodzi na dziwki. Tam przynajmniej mogą liczyć na jakieś większe urozmaicenie niż w domu pod kołdrą przy zgaszonym świetle.


a co Cie to obchodzi jak wyglada zycie seksualne innych ludzi, to jest kazdego prywatna sprawa, tym samym najzwyczajniej w swiecie
drugi raz powtórzę, bo widzę że nie dotarło.


@MajsterOfWihajster: A ja ci powtórzę drugi raz, że OP'ka w swoim poście nie odnosi się bezpośrednio do tego jak #!$%@? trzeba być człowiekiem, że komuś z takiego powodu życzyć źle, tylko skupia się na tym, że koniecznie te osoby muszą mieć nieudane życie seksualne. To sugeruje, że każdy dla kogo ta sytuacja jest w jakimś stopniu niesmaczna, również mieści się w tej kategorii.
Oprócz tego, rozwiązłość powoduje, iż jest wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko nie należy do ojca, które je wychowuje.

W samym USA 32% badań DNA wskazuje, że biologicznym dzieckiem jest ktoś inny. Zauważ, że 32% to tylko Ci, którzy decydują się na badania ;)


@PEKLONIKON: zauważ, że te 32% mogło mieć powody do robienia badań więc tez wskaznik wychowujących obce dzieci mogą zawyżać właśnie Ci zdradzani.
@sexlord: twitterowa patologia ma trochę inny charakter, tam jest o wiele więcej takich złośliwych, opryskliwych i nienawistnych ludzi, którzy potrafią ci nasrać komentarzy pod każdym tweetem zupełnie niesprowokowani, mnóstwo szurii i skrajnych fanatyków, na dodatek w ukrytych odpowiedziach ludzie wrzucają jakieś egzekucje karteli i zabijanie zwierząt, generalnie straszny chaos. Ludzie bez żenady sobie pisza w prywatnych wiadomościach groźby, wyzwiska i życzenia śmierci.

Na wykopie nie jest jakoś lepiej, ale z racji
chodzi o to, że niech sobie robią co chcą ale w swoich domach a nie w miejscach publicznych, gdzie mogą wejśc nawet dzieci, bo odgradza ich tylko kotara. Ale Wy tego nie rozumiecie..


@Malinowy_nos no nie. Co prawda seks w miejscu publicznym to nie jest moja fantazja, ale są ludzie co takie mają.

A dziecku można to bez problemu wytłumaczyć w przeciwieństwie np. do żuka oblepionego zakrwawionymi, abortowanymi płodami. To to dopiero
@WielkiNos: To niesamowite jak niektórzy ludzie się rzucili do szkalowania dziewczyny za sranie w fotobudce.

Cóż za pruderyjność. Jestem nieco zszokowana wyobrażeniem jak musi wyglądać życie wielu ludzi jeśli sranie w budce foto to dla nich takie olaboga. Nie dziwne, że wielu facetów sra w lesie. Tam przynajmniej mogą liczyć na jakieś większe urozmaicenie niż w domu na kiblu.

Pragnę jeszcze tylko zauważyć, że kobiety, które srały w wielu miejscach normalnie