Wpis z mikrobloga

To niesamowite jak niektórzy ludzie się rzucili do szkalowania dziewczyny za zrobienie facetowi blowjoba w fotobudce.

Cóż za pruderyjność. Jestem nieco zszokowana wyobrażeniem jak musi wyglądać życie seksualne wielu ludzi jeśli byle obciąganie w budce foto to dla nich takie olaboga. Nie dziwne, że wielu facetów chodzi na dziwki. Tam przynajmniej mogą liczyć na jakieś większe urozmaicenie niż w domu pod kołdrą przy zgaszonym świetle.

Pragnę jeszcze tylko zauważyć, że kobiety, które miały w życiu wielu partnerów seksualnych normalnie zakładają rodziny. Polecam sprawdzić sobie definicję określenia: captain save a hoe zamiast pier@#$ić, że sobie nigdy męża nie znajdzie i nikt jej nie będzie chciał. Będzie chciał i to chętnie, zwłaszcza teraz jak została skrzywdzona rozpowszechnianiem na prawo i lewo jej intymnego zdjęcia.

#seks #opener #przemysleniazdupy #blowjob
WielkiNos - To niesamowite jak niektórzy ludzie się rzucili do szkalowania dziewczyny...

źródło: temp_file.png3470206462146515879

Pobierz
  • 76
@WielkiNos: Z twojego wpisu idzie takie przesłanie, że jeżeli Ci różowa nie robi loda na telebimie, który ogląda setki ludzi to twoje życie seksualne musi być nudne xD

W całej tej sytuacji zabawne jest po prostu połączenie głupoty i pecha tej parki, a w szczególności pech tej laski, bo ona jeszcze się załapała na pokazanie mordy.

Ogólnie no #!$%@? wyszło, współczuję tej lasce, bo finalnie nie zrobiła nikomu żadnej krzywdy (nawet
  • 0
@LM2525 a tam gówno prawda. Przesłanie jest takie, że w związku ludzie uprawiają seks nie tylko w domu ale również w miejscach do tego nie przeznaczonych jak np. samochód, przebieralnia w CH czy las.

Nic nie muszę pisać żeby wykopki mieli aferę na tydzień. Idź się czepiać tych co rozpowszechniają jej zdjęcia, ja wszystko zamazałam.
W całej tej sytuacji zabawne jest po prostu połączenie głupoty i pecha tej parki, a w szczególności pech tej laski, bo ona jeszcze się załapała na pokazanie mordy.


@LM2525: ty chyba nie śledzisz tej afery zbyt pilnie. Ludzie życzą tej lasce jak najgorzej i nią pogardzają. To też zademonstrowała @WielkiNos w pierwszym komentarzu. Nie chodzi o byle śmieszkowanie.
W samym USA 32% badań DNA wskazuje, że biologicznym dzieckiem jest ktoś inny. Zauważ, że 32% to tylko Ci, którzy decydują się na badania ;)


@PEKLONIKON: jesteś tak głupi, że aż mnie zadziwiłeś. Przecież nie jest to reprezentatywna próba. Jeśli grupa osób, które podejrzewają, że mogą nie być ojcami dzieci robi testy na ojcostwo wykazuje się wysokim wskaźnikiem wyników negatywnych, to jest to właśnie oczekiwany rezultat. To tak, jak osoby przegrzewające,
Nic nie muszę pisać żeby wykopki mieli aferę na tydzień. Idź się czepiać tych co rozpowszechniają jej zdjęcia, ja wszystko zamazałam.


@WielkiNos: No rozpowszechniają, bo tak wyglądają dzisiejsze realia. Tyle, że ten kto ją zna i tak będzie wiedział co #!$%@?ła, a kto jej nie zna to zwykła fotka julki, która wygląda jak tysiące innych w tym kraju.

Chodzi mi o to, że twój wpis ewidentnie jest wycelowany, aby zdyskredytować pewne
@WielkiNos oczekujesz od ludzi którzy nie uprawiają sexu żeby mieli normalne podejście do sexu? przecież te wykopowe dziewice z tagu przegryw są świętsze od mojej babci. niczym ksiądz na plebanii sami nigdy kobiety nie zaznali a będą innych pouczać.

dobrze że ich samotność dojeżdża na depresję bo nie zasługują by z kimś być.
Jestem nieco zszokowana wyobrażeniem jak musi wyglądać życie seksualne wielu ludzi jeśli byle obciąganie w budce foto to dla nich takie olaboga


@WielkiNos: Ola Boga to nie ale:

Art. 140. [Nieobyczajny wybryk]
Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany

A biorąc pod uwagę że na takich wydarzeniach są całe rodziny, to rym bardziej jakaś reprymenda się należy.