Wpis z mikrobloga

Hej, mam taki chyba nietypowy problem związany z #zwiazki, a dokładniej #zareczyny. Chcielibyśmy z #niebieskipasek urządzić sobie zaręczyny - jakiś wyjazd, kolacja czy inny romantyczny czas we dwoje. Mamy trochę problem z prezentem zaręczynowym. Chcemy zrezygnować z pierścionka, bo uznałam, że to trochę bezsensowny zwyczaj, gdzie dziewczyna jest obdarowana, a chłop wydaje kasę (i to sporą). W dodatku ja nie noszę biżuterii. W przyszłości będę nosić obrączkę, ale wtedy pierścionek poszedłby w odstawkę, więc tym bardziej bez sensu. Najpierw myślałam, że zaakceptuję ten zwyczaj z pierścionkiem, a partnerowi kupię zaręczynowy zegarek, ale tak jak ja nie bardzo noszę pierścionki, tak on uznał, że raczej zegarka też nie będzie nosił. Chcemy kupić sobie coś symbolicznego, może z grawerem (myślałam o nieśmiertelnikach, ale chłopak uznał, że słabe). Coś, co zachowamy na zawsze... Może ktoś z Was też zaręczał się w jakiejś niestandardowej formie i podrzuci ciekawy pomysł na pamiątkę z takiego dnia?

#problemypierwszegoswiata #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 15
@Hissis: coś w życiu zakładać trzeba ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@aarahon: no, jest to jakiś pomysł, tylko obydwoje mamy mieszane uczucia co do biżuterii. Jeśli nic nie wymyślimy, to wrócimy do pomysłu pierścionek + zegarek;)

@revoolution: w sumie ciekawa opcja, obadam temat ile to kosztuje i czy każdy pierścionek się da przerobić. Dzięki!
Można zrobić biżuterię, która będzie pasowała do obrączek i nosić jako komplet. Można też nieśmiertelniki. Sam nosze. Mega wygodna sprawa.
I nie proponuję takich rozwiązań bo z tego żyje ale taka biżuteria to wspaniała pamiątka przekazywana potomnym????
Poza tym złotem się zapłaci na całym Świecie. Jakby sytuacja zmuszała do opuszczenia naszgo pięknego kraju w trybie natychmiastowym
Pozdrawiam
P. S. Zegarek dostałem a i tak odruchowo godzine na telefonie sprawdzam????