Wpis z mikrobloga

  • 0
@mlodyfubu: +: Mam go od premiery (luty) i ani razu mi się nie zaciął, OneUI ma piękne powiadomienia, aparat służy jako lornetka, rysik przydaje się do tłumaczenia tekstu w Duolingo czy nauki rysowania "Live drawing" w apce PENUP, notch nie przeszkadza, kształt ekranu (prostokątny) nie usuwa części treści filmów w pełnym trybie jak zaokrąglony ekran iPhone, odblokowywanie ekranu palcem działa szybciutko, sam telefon świetnie się prezentuje.

-: Brak slotu microSD, używanie
  • Odpowiedz
  • 0
@mlodyfubu: Obecnie na 86% pokazuje mi że pozostał 1 dzień i 11 godzin. Racja, przypomniałem sobie że jednym z decydujących czynników dla jakich przesiadłem się z Galaxy Note 9, była bateria, która wytrzymywała mi niecały dzień. W S23U jeszcze nigdy nie ładowałem telefonu w czasie dnia, gdzie mam prawie ciągle włączone WiFi, przesyłanie danych, Bluetooth czy lokalizację. Ponadto samo ładowanie jest szybciutkie, ale nigdy tego nie mierzyłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cosmo77: Działa, aczkolwiek czasami jest to średnio stabilne. Raz mi się wyłączyło w czasie jazdy i musiałem reinstalować apkę na telefonie. Czasami też aplikacja Google Maps nie wyświetlała się, dopóki nie podłączę telefonu po kablu, gdy już mam ustawioną nawigację na telefonie.
  • Odpowiedz