Wpis z mikrobloga

Ehh, miałem wczoraj imprezę u znajomego, nie oski, pierwszy raz od paru lat, poznałem zaajebistą dziewczynę, nawijaliśmy pół nocy, wziąłem kontakt, ale wytrzeźwiałem i wiem że nie moja liga, a naprawdę pierwszy raz czułem, że jest jak moja bratnia dusza i nawet nie myślałem, żeby ją przeruchać, tylko patrzyłem jej w oczy i rozmawialiśmy.... nigdy czegoś takiego nie czułem i pewnie już nie poczuje, bo moje #!$%@? nie pozwoli mi ponownie zagadać, a z resztą jak mówiłem nie moja liga. zostają wspomnienia
#przegryw
  • 44
  • Odpowiedz
  • 15
@noswtg: ścisnij się za jaja chłopie bo to jest zyciowa okazja , nie cisnij jej ale napisz że super wieczór i liczysz na powtórkę może Cię gdzieś zaproszę i zobaczysz co opisze ale nie o 6 rano ????
  • Odpowiedz
@noswtg: i właśnie dlatego już możesz o niej zapomnieć, nie będziesz dynamiczny przy niej tylko będzie leciał fakap za fakapem jak rasowa beta bo wyidealizowałeś ją sobie w głowie zamiast traktować ją jak zwykłą babę. Gdyby nie była w twojej lidze to nie pogadałbyś z nią sobie nawet #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@noswtg: no debil nawijaj do niej, ja nigdy nie dostałem kosza nie no raz dostałem na house party przyssałem się do ładnej o 5 lat młodszej blondyny usiadła ja obok niej i cos tam powiedziałem ona że ma chłopaka ale jej koleżanka jest wolna tak samo ładna jak ta blondyna :D
  • Odpowiedz
ale wytrzeźwiałem i wiem że nie moja liga, a naprawdę pierwszy raz czułem, że jest jak moja bratnia dusza


@noswtg: Ogarnij się, bo za takie #!$%@? to ci sie lepa na ryj należy. Weź podtrzymaj kontakt, jak się nie uda to trudno, ale nie olewaj tego z własnej głupoty!
  • Odpowiedz
@noswtg:
NIC STRACONEGO!!
poczekaj kilka lat na następną imprezę i zapytaj jej czy pójdzie z Tobą xD
jeśli dalej będzie twoją "bratnią duszą" tzn., że jesteście sobie pisani ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
i właśnie dlatego już możesz o niej zapomnieć, nie będziesz dynamiczny przy niej tylko będzie leciał fakap za fakapem jak rasowa beta bo wyidealizowałeś ją sobie w głowie zamiast traktować ją jak zwykłą babę. Gdyby nie była w twojej lidze to nie pogadałbyś z nią sobie nawet #!$%@?ą

@imargam_2137:

@noswtg jak wyżej, z tą poprawką, że prawdopodobnie nie jesteś w jej lidze smv, ale to nie znaczy, że masz się czuć
  • Odpowiedz