Wpis z mikrobloga

Do jakiego kraju z dobrym internetem i niskimi kosztami życia, max w 5-6k pln chciałbym się zamknąć, najlepiej na jakiś #!$%@?ów na który dojeżdża catering, opłaca się wyjechać na miesiąc? Mam zamiar uczyć się przez miesiąc po 10-12h dziennie w listopadzie i poszukuję takiego miejsca. Rozważam Bułgarię i Turcję, macie inne opcje?

#praca #nauka #podroze
#pracbaza
  • 11
@paczelok: W bułgarii mieszkałem 2 msc i nie było najgorzej, ale to było ponad 3 lata temu i nie wiem jak sytuacja teraz tam wygląda, chce się skupić w pełni na nauce, potrzebuje szybkiego neta, cateringu śniadanie, obiad i kolacja i spokoju
@Serylek: xd
Rumunia ma piękne wybrzeże Morza Czarnego, a kilka miast nad tym wybrzeżem jest popularnych wśród turystów. Oto kilka ciekawych miast, które mogą być interesujące dla Polaka zamierzającego zamieszkać nad wybrzeżem Rumunii:

Konstanca: Jest to największe miasto nad rumuńskim wybrzeżem, znane z pięknych plaż, bulwaru nadmorskiego i tętniącego życia nocnego. Konstanca oferuje wiele możliwości rozrywki, takich jak restauracje, kluby nocne, kasyna i centra handlowe. Miasto ma również bogatą historię, a
a i jak tam z językami, dogadam się po niemiecku lub angielsku lub hiszpańsku?


@Serylek: W Rumunii, szczególnie w większych miastach i ośrodkach turystycznych, znajdziesz wiele osób, które mówią po angielsku. Wiele młodszych osób, zwłaszcza w branży turystycznej i usługowej, zna również podstawy języka niemieckiego lub hiszpańskiego.

W większych miastach, takich jak Bukareszt, Konstanca, Kluż-Napoka czy Timișoara, łatwiej będzie znaleźć ludzi, którzy mówią po angielsku. W miejscach turystycznych, takich jak Mamaia