Wpis z mikrobloga

@V0lc4n0: nie niestety nie ale z tego jak czytałem to w budżecie do 500 zł nie wiem czy znajdziesz coś lepszego oddającego smak niż właśnie vapcap tak jak mówię ja miałem z elektrycznych tylko cfc 2.0 i jeśli miałbym się teraz przerzucić to chyba już tylko i wyłącznie na Volcano Hybrid ale to już 2.5k zł
  • Odpowiedz
@Harpunnik_Dally A może podróbkę Mighty z ali? Zmieści się w 500 zł. Ja mam oryginalnego ale porównywałem do podpierdułki Mighty+ z Chin i jest bardzo podobnie. Nie wiem czy oni tego na oryginalnych częściach nie składają, tylko nie mają oryginalnego softu niemieckiego i wrzucają jakiś swój. Główna różnica że podgrzewa dużo szybciej i nie utrzymuje temperatury tak dobrze. Nastawiasz oryginalnego na 180 stopni i on powoli dobija na te 180, może wbije
  • Odpowiedz
@robopanda: wiesz powiem ci że ja bym nie ryzykował ze względu na to jakie tam metale zostały użyte itp itd . na ali mi też migały własnie podróbki nawet dynavap no ale osobiście bym się w to nie pakował :P wolę odłożyć sobie troszkę zaskurniaka i kupić oryginał od volcano a narazie pozostanę fanem vapcapów :P
  • Odpowiedz
Nie wiem czy oni tego na oryginalnych częściach nie składają, tylko nie mają oryginalnego softu niemieckiego i wrzucają jakiś s


@V0lc4n0: nie dziaduj i bierz od razu Tinymight2 wszystkie inne to sesyjne gówna z których buchy to jakieś wypierdki.
  • Odpowiedz