Wpis z mikrobloga

Fajna drama na tiktoku.

Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy przeciwpożarowe wyważa drzwi wejściem smoka i wyrzuca na bruk młodego Ukraińca pracującego w dostawach jedzenia, bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę. XD

Po drodze wychodzą na jaw inne smaczki, jak chociażby zakaz używania w mieszkaniu urządzeń powyżej 40 watów (xD) czy fakt że polski landlord jest byłym policjantem. Polecam profil mikoli bo naprawde dobra beka xD (oleh8753)

A wy miraski? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy janusz postąpił własciwie eksmitując młodego imigranta?

#ukraina #ukraincy #imigranci #nieruchomosci #wynajem #afera #bekazpodludzi
daeun - Fajna drama na tiktoku. 

Jakiś janusz wynajmu, powołując się na przepisy prz...
  • 37
  • Odpowiedz
via Android
  • 207
1. Oczywiscie że tak, Mikola naraził na niebezpieczeństwo pozostałych mieszkańcow trzymajac w domu nieatestowane chinskie garazowe zabawki
  • Odpowiedz
Ja niepanimaju (,)

„Pokrzywdzony” wydaje się być bardzo cwany. Ciekaw jestem jaka jest prawdziwa historia, bo znamy tylko jedną część.

No i to dla mnie kolejny argument dlaczego lokata lepsza niż betonowe złoto na wynajem. Nie warto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@PanieAreczku miał dluzszy film na Yt ale juz usunał, pozostaly tylko krotkie, pociete filmiki na tiktoku. Te "ja niepanimaju" to takie troche "dindu nuffin", oni zawsze tak mówią xD w jednym z filmów Mikola pyta widzów skad taka wrogosc Polaków w stosunku do Ukrainców i tlumaczy że nie wie kto to bandera xDDDD
  • Odpowiedz
@daeun: ja nie jestem wrogi Ukraińcom. W większości przypadków to normalni, przyzwoici ludzie. Trafiają się też czarne owce-jak wszędzie. Mają wojnę, każdy z rigczem wie, że trzeba by im pomagać w trudnych chwilach, ale nie należy przyjmować wszystkiego bezkrytycznie i ta pomoc musi być mądra. Nie można sobie dać wejść na głowę.
  • Odpowiedz
@daeun: na pewno mu chodziło o bezpieczeństwo, a nie ciągnięcie prądu. Raz za granicą wynajmowałem od takiego samego debila, że zabraniał korzystać z piekarnika. I tysiąc innych wymogów. Najlepiej tylko płacić czynsz i spać, nic poza tym. Ja się przychylam do Ukraińca niż Janusza
  • Odpowiedz
@szarley: moje środki dają mi aktualnie ok. 4500pln na czysto po belce. I zero stresu. I 12msc, bez przerwy. Bez ryzyka ze mieszkanie bedzie stalo puste. Bez ryzyka ze mi jakis dupek zniszczy mieszkanie, nie bedzie placil itp. Teraz nieruchomosci sa za drogie zeby je kupowac jako inwestycje imo. To mialo sens w latach 2013-2019. Nawet jakby dawały mniej to i tak spoko. Lepiej niż się bujać z wynajmem.
  • Odpowiedz
@daeun: To już nawet nie możliwość pożaru samych zabawek, ale jeżeli stary blok i instalacja to możliwość pożaru instalacji. Do tego rachunek za prąd skoro każdy nie ma własnego podlicznika.
  • Odpowiedz
@monsunz inny temat używać piekarnika niż ładować codziennie pare hulajnóg, dodatkowo z tego co pamietam to typek wynajmował tylko pokój i za media miał stała stawkę (bo jak to inaczej wyliczyć?).
No ale wyważanie drzwi to przesada, powinni się dogadać ze jest duże zużycie i trzeba dopłacić tyle i tyle jak chce się ładować takie urządzenia. Pytanie tylko czy była próba dialogu i czy to by coś dało ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@daeun:

A wy miraski? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy janusz postąpił własciwie eksmitując młodego imigranta?

Było iwan. Moje zdanie jest takie, że wrzucasz jakies gówno fafnasty raz, przynajmniej skonsultuj z innymi onucami czy nie wrzucali wcześniej.

Oczywiscie że tak, Mikola naraził na niebezpieczeństwo pozostałych mieszkańcow trzymajac w domu nieatestowane chinskie garazowe zabawki

Oczywiście, że nie masz pojęcia o czym piszesz, iwan.
  • Odpowiedz
bo ten trzyma i ładuje w pokoju 2 monocykle i elektryczną hulajnogę


@daeun: no właśnie dlatego umowa została zerwana bo zrobił coś co byli sprzeczne z ustaleniami między najemcą a właścicielem co byli nawet pokazane na filmie, dzbanie
  • Odpowiedz