Wpis z mikrobloga

@SOLDIER_OF_FROGTAN: ja niestety miałem przestój w oglądaniu. Śmieszy mnie jak włącza wywiady uliczne jakiegoś siwego kolesia z broda, który zadaje pytania typu "woli Pan pomagać Ukrainie czy, żeby Rosja zrzuciła na nas bombę atomowa?" I podnieca się, że ludzie nie chcą umrzeć od bomby xD czyli według jego roku myślenia pomaganie Ukrainie jest złe. Plus te jego debaty, gdzie jedyna wiedza to chłopski rozum
@SOLDIER_OF_FROGTAN: no elo ;) Gabriel zaczynał w internecie od tłumaczeń rosyjskich filmów foliarskich (circa 2015-2016), i to takich wersja hard. Komórkowa Ziemia, Ludzie Kraby, alchemia itp. Zawsze prorosyjski, głęboko nasiągnięty ich wpływami i kulturą, bo połowę czasu spędza w ruskich internetach. Prezentuje typową sinusoidę foliarską, oczywiście powiązaną z tym, czy aktualnie nie odstawił leków, bo tak, jest chory psychicznie. Swego czasu miał wjazd policjo na hodowanie zielonego, ale nic większego z
@The_Rainman: @Hand_Solo GAT to elita ezopatostreamu i przykład osoby chorej a nie typowego szura biznes-szarlatana. Pokazywał jakie bierze leki po którym robi się przymulony bo tak one działają. Wierzył w to co gadał (w tym w ruskie źródła) bo jest chory i tak widzi rzeczywistość. Jest ofiarą swoich urojeń i kłamstw foliarzy a nie agentem, sekciarzem czy coś w tym stylu. To nie jego wina że jest jaki jest peszek. Prędzej
@Hand_Solo: Przez to dla nas jest niewiarygodny bo wciskał Quantec (analiz kwantowy) za 2,5k który nie ma prawa działać i wgl wypromował się przez psychopatę i jakoś nie potrafił do końca się odbić od tego zdeprawowanego środowiska. Dla nich też był nieakceptowalny bo po nich jechał a gadał o resecie i innych takich. My mu nie ufamy oni mu nie ufają i też nie wiadomo kiedy ciśnie pompę a kiedy na