Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony, że wszyscy którzy tak bardzo wspierają Ukrainę, chcą dla niej jak najlepiej, zarazem są gotowi poświęcać kolejne tysiące ludzkich istnień w imieniu ich chorych ambicji. "Wysyłajmy broń, pieniądze, czołgi, musimy zniszczyć ruska!" rozbrzmiewa po tagu, ale musicie sobie zdać sprawę, że ukraińscy żołnierze nie chcą ginąc w kolejnych mięsnych falach.

Widzieliście ostatnie nagranie oddziału, który wjechał na pole minowe? Pourywane nogi, ranni, śmierć i marazm, bylibyście gotowi spojrzeć któremuś z nich w oczy i powiedzieć "jest dobrze, wysyłamy broń, pieniądze, jeszcze będą dziesiątki tysięcy takich jak Ty, ale nie przejmuj się, będziemy mieli co komentować na tagu".

Wszyscy, którzy pochwalają dalsze działania wojenne, ukraińską ofensywę, są moralnymi gnidami. Zachód nigdy nie wyślę odpowiedniej ilości uzbrojenia, samolotów, żeby ta ofensywa miała szansę się ziścić. Zachód aktualnie kropelkowo przedłuża tą wyniszczającą wojnę i skazuje ich na dalsze cierpienie. Stop wojnie!

#wojna #ukraina #rosja #stopwojnie
  • 47
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: to skandal że USA wspiera aliantów.Powinni się dogadać z Hitlerem, pozwolić mu zrealizować swoje plany. Trzeba człowieka i jego ambicje zrozumieć. Ta Europa to jakiś dziwny twór bez historii.
  • Odpowiedz
ale musicie sobie zdać sprawę, że ukraińscy żołnierze nie chcą ginąc w kolejnych mięsnych falach


@B3diSoprano: Polskie dzieci na Wołyniu też nie chciały być przybijane do drzew. Czasem tak już jest, że niewinni cierpią bez sensu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: No tak, a jak przestaniemy Ukraińcom wysyłać uzbrojenie to wojna się magicznie zakończy i już nikt nigdy nie wejdzie na minę. Nawet lepiej, wszystkie urwane nogi odrosną pod wpływem ruskiego miru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: nie no, po prostu Rosja przejmie kontrolę, część ludzi zostanie zgwałcona i zabita bez powoda, większa część - z powodu swoich poglądów i postawy. A później nastanie pokój. To się nazywa humanitaryzm. Co prawda ruski i jest analogiem rosyjskiego przyrządu do świecenia w żopu, no ale jest i nie ma analoga w mirie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wszyscy, którzy pochwalają dalsze działania wojenne


@B3diSoprano: kierunek dobry, ale pomyliłeś zwrot ( ͡° ͜ʖ ͡°) twój apel powinien być skierowany do rosjan, a nie do nas, bo to oni są odpowiedzialni za to co rozpętali i kontynuują na okupowanych przez nich ziemiach
  • Odpowiedz
  • 0
@blah1blah2: Jeśli ktoś by mi pomógł i dał karabin maszynowy, zapraszam, śmiało. Jeśli ktoś dałby mi widelec, tak jak aktualnie ma to miejsce w kwestii pomocy dla ukraińców, to wolałbym żeby nikt mi nie pomógł, niech agonia się skończy.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś by mi pomógł i dał karabin maszynowy, zapraszam, śmiało. Jeśli ktoś dałby mi widelec, tak jak aktualnie ma to miejsce w kwestii pomocy dla ukraińców, to wolałbym żeby nikt mi nie pomógł, niech agonia się skończy.


@B3diSoprano: Ale jaki problem wyrzucić widelec i się poddać?
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: Ukraina powoli ale posuwa się do przodu. Po co Rosja stawia opór? Dalsza obrona to nic innego jak poświęcanie kolejnych tysięcy ludzkich istnień w imieniu ich chorych ambicji. Zdajesz sobie sprawę, że rosyjscy żołnierze nie chcą ginąc w kolejnych mięsnych falach? Dlatego nalezy jak najszybciej oddać Ukraińcom Krym i skończyć tą wojnę.
  • Odpowiedz
  • 20
@B3diSoprano: xDDDD
Dawno nie czytałem głupszego wysrywu. Widzę że u was na kremlu przyszła nowa dostawa wódki xD
Chcesz zatrzymać wojnę do strzelaj do kacapów. Mniej kacapów to mniej wojen.
  • Odpowiedz
@B3diSoprano:
To się sprowadza do tego czy teraz mają ryzykować urwanie nogi czy w ostateczności przegrają wojnę i część trafi do niewoli albo jeszcze gorzej w jakichś czystkach. Albo uciekną na emigracje i będą dziadami bez własnych domów, do tego tubylcy będą im pluć w mordy z pytaniem dlaczego nie zostali walczyć.
Jedynym konstruktywnym wyjściem z sytuacji są dostawy broni i walka z najeźdźcą który też jest już zmęczony tą wojną.
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: To myślisz, że jak Rosja by przejeła Ukrainę to nie zrobili by żadnych czystek? Setki osób poszło by do łagrów. Cała jakąkolwiek opozycja została by od razu torturowana i zabita. Masowy wywóz dzieci (tak jak to ma teraz miejsce na terenie okupowanym). Rosja by wyssała finanse Ukrainy, więc służba zdrowia była by w gorszej sytuacji niż teraz. Do tego wykorzystali by pewnie ludność Ukrainy do ataku na kolejne państwo tak
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: bez tego sprzetu Ukraincy musieliby walczyc glownie lekka piechota. Mieliby wielokrotnie wieksze straty. Takze raczej nie narzekaja. Choc oczywiscie wsparcia nigdy za wiele i jeszcze sporo pojedzie.
Moze za rok wleca do akcji f16.
  • Odpowiedz