Wpis z mikrobloga

Już pomijając sam pucz to warto się zastanowić jak wygląda nasze "OSINTOWE" podwórko.
Fragment a reszta jak ktoś chce na twitterze.

To, że niektórzy nie znają definicji OSINT-u, czy to że powielają fejki nie jest wcale najgorsze. Najgorsze jest to, że takie osoby nie chcą wziąć elementarnej odpowiedzialności za swoje słowa.Wczoraj OSINT-wannabe wrzucali masę fejków, zaczynając od marszu Prigożyna na Krasnodar (który miał miejsce tylko na polskim TT), prośbach Putina o interwencję zbrojną krajów CSTO. masowym poddawaniu się Rosjan na Zaporożu czy irańskim IRGC gotowym do obrony Moskwy.

https://twitter.com/PulsLewantu/status/1672935290640506882?s=20
#ukraina #rosja #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@Koniasz jako zawodowa onuca nawet nie zacytujesz dwóch wyrazów bez kłamstwa.
Krasnodar? Pokaż mi kto tak pisał, no chyba, że sam zrobiłeś taki wpis na Twitterze i teraz najgłośniej krzyczysz złapałem złodzieja.
Sam osrany car dzwonił gdzie mógł o pomoc, a już w szczególności do krajów ichniejszego NATO czyli OUBZ (tak to w Polsce tłumaczymy, a nie CSTO), a każdy miał go głęboko w czterech literach, poczynając od Chin, a kończąc na
  • Odpowiedz
  • 1
jako zawodowa onuca nawet nie zacytujesz dwóch wyrazów bez kłamstwa.


@mexxl: xD

Krasnodar? Pokaż mi kto tak pisał, no chyba, że sam zrobiłeś taki wpis na Twitterze i teraz najgłośniej krzyczysz złapałem złodzieja.


@mexxl: https://twitter.com/wolski_jaros/status/1672534620162732032?s=20

Sam osrany car dzwonił gdzie mógł o pomoc, a już w szczególności do krajów ichniejszego NATO czyli OUBZ (tak to w Polsce tłumaczymy, a nie CSTO)


@mexxl: Dalej nie rozumiesz że to był fejk
  • Odpowiedz
  • 1
@Koniasz o panie i jeszcze cytujesz Jarosława "Kijów w nocy upadnie" Wolskiego, który wczoraj był zagubiony jak sierota we mgle ( ͡º ͜ʖ͡º) i wpuszczał wszystkie fejki na swój profil, bo sam nie wiedział jak skomentować tą sytuację. Zresztą na wykopie od długiego czasu jest obiektem drwin i posmiewiskiem
  • Odpowiedz
  • 0
o panie i jeszcze cytujesz Jarosława "Kijów w nocy upadnie" Wolskiego, który wczoraj był zagubiony jak sierota we mgle ( ͡º ͜ʖ͡º) i wpuszczał wszystkie fejki na swój profil, bo sam nie wiedział jak skomentować tą sytuację. Zresztą na wykopie od długiego czasu jest obiektem drwin i posmiewiskiem


@mexxl: No super ale nazwałeś mnie kłamcą tak więc skoro wyszło ze jednak nie kłamałem to wypadałoby chyba
  • Odpowiedz
  • 1
@Koniasz powielasz specjalnie rozpowszechniasz fałszywe informacje, pod odgórnie założoną tezę, więc jak mam Cię nazwać?
O tyle, jak Wolskiego mogę zrozumieć, że nie umiał się odnaleźć się w wczorajszej nawale informacji, to dzisiaj już specjalnie trzeba manipulować faktami, aby udowodnić onucowskie teorię.
Szkoda, że wczoraj nie byliście tak aktywni( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
jak to skomentujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mial85: Wątpie żeby taka osoba odpowiedziała we spisie ruskiej onucy. Ale gdyby odpowiedział to coś w stylu

Wtopy się zdarzają. Wrzuć na luz.
  • Odpowiedz
  • 0
powielasz specjalnie rozpowszechniasz fałszywe informacje, pod odgórnie założoną tezę, więc jak mam Cię nazwać?


@mexxl: I gdzie napisałem coś nieprawdziwego? skoro udowodniłem że mam racje i Wolski rozsiewał fejka a o tym jest mój wpis. Myślałem że zachowasz się jak facet i przeproisz ale jesteś typowym wysropkiem bez honoru.

Szkoda, że wczoraj nie byliście tak aktywni( ͡º ͜ʖ͡º)


@mexxl: I kolejny chochoł bo wczoraj sam
  • Odpowiedz
@Koniasz: wrzucić na luz to powinni jego patroni a najlepiej to na jakąś zbiórkę żeby Jarek wrócił do sprzedawania garnków zamiast sprzedawać fejki na Twitterze
  • Odpowiedz
@WhyCry: co z Szewko?
Wydawało mi się, że w temacie wojny na Ukrainie wypowiada się na ogół w sposób wyważony i fejków brak, usuwania nie zauważyłam.
Rozwiniesz coś o Szewko?
  • Odpowiedz
  • 0
wrzucić na luz to powinni jego patroni a najlepiej to na jakąś zbiórkę żeby Jarek wrócił do sprzedawania garnków zamiast sprzedawać fejki na Twitterze


@mial85: Pieprzony Putin, nie dość, że zaatakował Ukrainę, to jeszcze swoimi czynami wypromował bandę oszołomów.
  • Odpowiedz
nie ma chyba jednego dobrego OSINTowca


@WhyCry: Mój ulubiony to Striełkow. Nie dość, że za granica bedzie scigany to jeszcze w swoim burdelu kręci na siebie bata obnażając kłopoty rus armii xD
  • Odpowiedz