Wpis z mikrobloga

Jestem z Wrocławia, pojechałem wczoraj do zoo w Opolu i jestem w szoku:
- ogromny parking za free
- polozenie zoo w super zielonym miejscu
- brak kolejek do kas
- brak dzikich tłumów, akurat lew wyłożył się przy szybie, 10 min siedzieliśmy na ławeczce sam na sam :-)
- bardzo duzo zwierzat, bardzo fajne wybiegi m.in. dla lwow, tygrysow, goryli, fok, kangurów itd.
- atrakcje - karmienie zwierzat co 30min
- przystepna cena: 2+1 za 90zł
- 5-6 sporych placow zabaw dla dzieci na terenie zoo

Żeby zobaczyć wszystko spędziliśmy tam prawie 6 godzin. Od dziś nie rozumiem po co cały dolnośląski motłoch pcha się do zoo we Wrocławiu.

#wroclaw #opole #oswiadczenie
  • 55
  • Odpowiedz
No ale we Wrocławiu jako mieszkaniec masz bilet za free to co za darmo zla atrakcją? Mnie ostatnio zoo kosztowało 8 zl. Bo płaciłam tylko za bilet mpk w dwie strony.
  • Odpowiedz
  • 12
Ale zauważ że można się wybrać też w inne dni


@Rad-X: mordeczko, może kiedyś skończysz szkołę, znajdziesz dziewczynę, założysz rodzinę, spłodzisz dzieci, wyślesz je do placówek, ty z kobietą będzie pracować na dom i na rodzinę, to zobaczymy jak ochoczo będziesz wybierał się takie atrakcje w środku tygodnia. Fajnie się mówi jako 16 latek z 1 klasy liceum na garnuszku mamusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rad-X: mordeczko, może kiedyś skończysz szkołę, znajdziesz dziewczynę, założysz rodzinę, spłodzisz dzieci,


@Mariano123: dobra, już stul mordę bo nie da się słuchać tego boomerskiego gadania, zachowaj to dla kolegów o ile jeszcze masz jakichś po wejściu w związek.

Idź do nich się użalać że dzieci i żona zniszczyły ci życie i całę twoje obecne życie teraz to bycie pantoflem.
Następnym razem pomyśl np o kondomie zanim zaliczysz wpadkę
  • Odpowiedz
@Mariano123 z niewielu rzeczy które w Opolu są lepsze niż we Wrocławiu jako człowiek który mieszkał w obu miastach przy okazji wspomne o burgerach. Hamburg w Opolu to klasa sama w sobie, testowałem obie lokalizacje i obie są wybitne. Te wszystkie burgery ltd, grill brothers , soczewki (na której sparzyłem się już dwa razy, według mnie to tragicznie przereklamowane miejsce pod kątem żarcia) można sobie w dupe wsadzić. Naprawdę mówie to w
  • Odpowiedz
dobra, już stul mordę bo nie da się słuchać tego boomerskiego gadania, zachowaj to dla kolegów o ile jeszcze masz jakichś po wejściu w związek.


Idź do nich się użalać że dzieci i żona zniszczyły ci życie i całę twoje obecne życie teraz to bycie pantoflem.

Następnym razem pomyśl np o kondomie zanim zaliczysz wpadkę


@Rad-X: ale żeś się zesrau xDDD
  • Odpowiedz
@Mariano123: Nie uwierzysz ale wchodziłem w weekend wakacyjny bez jakiejkolwiek kolejki. Ale byłem pół godziny po otwarciu zoo. Jak już wychodziłem z Afrykarkium to kolejka była potężna.
  • Odpowiedz
@Mariano123: Wrocław też ma parking za darmo. Ustaw się kawałek za rzeczka, tam nie ma płatnej strefy a po przejściu przez most masz wejście od tyłu.
Do większości zoo lepiej jechać poza weekendem. We wrocku byłem pod koniec maja, w poniedziałek. Bez tłumów, trochę wycieczek. Sprawnie, miło.
I mam rodzinę, dzieci. Ale da się ustawić tak aby potem nie płakać, że w weekend ludzie dzieci zadeptali.
  • Odpowiedz
@Mariano123: Najlepsze są rodzinki z niemowlakami w wózkach, które pchają się do barierek koło hipcia. Często dzieci są tak małe, że i tak nic z tej wizyty nie pamiętają.
  • Odpowiedz
  • 7
dobra, już stul mordę bo nie da się słuchać tego boomerskiego gadania, zachowaj to dla kolegów o ile jeszcze masz jakichś po wejściu w związek.


@Rad-X: a sie nam dziecko zagotowało xD aż wszedłem na twój profil - nie myliłem się.
Mariano123 - >dobra, już stul mordę bo nie da się słuchać tego boomerskiego gadania, ...

źródło: Screenshot_92

Pobierz
  • Odpowiedz
to twoje dziecko, idz je przewin bo jeszcze ci je MOPS zabierze


@Rad-X: a to dlatego cię od starych zabrali? ewidetnie musiałeś przesiadywać w zasranych gaciach godzinami bo toksyny do łba się już dostały xDDD
  • Odpowiedz
Tak mi się przypomniała moja wizyta kiedyś w zoo. Środek lata, upał straszny. Ponoc jedno z najlepszych zoo na świecie, a tu nigdzie zwierząt. Znaczy były, ale gdzieś tam pokitrane, ze ledwo je było co widać. Bilet taki drogi, chodzenia cały dzien, a ja, ani raz nie widziałem całego zwierzęta. Nawet się zastanawiałem, czy nie trzeba pukać w ta szybkę czy coś. Kończymy zwiedzanie, obydwoje nie zadowoleni w #!$%@?. Tuż przy wyjściu,
  • Odpowiedz