Wpis z mikrobloga

@GruszkaZembuszka: na szczęście nie mam córki ale widziałem nie raz jak ojcowie na zakończeniu roku ukradkiem zerkali na co ładniejsze koleżanki swoich córek. Obrzydliwe ale taka męska natura. A co do pani nauczycielki to jest od tego by uczyć więc nawet jakbym miał córkę a ta nauczycielka by uczyła pożycia seksualnego na lekcjach przysposobienia obronnego to by mi nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
ta nauczycielka by uczyła pożycia seksualnego na lekcjach przysposobienia obronnego to by mi nie przeszkadzało


@#!$%@?: Dopiero 7:38 a prowadzisz w rankingu #spermiarzalert dnia
  • Odpowiedz
@#!$%@? Czemu kobiety tak kuszą ciałem? Nie można się ubrać jakoś z godnością. Nawet nie zdają sobie sprawy jak źle to działa na mózg mężczyzny ehh
  • Odpowiedz
@#!$%@?: "jakiś młody" wstawił? ustalmy fakty - wstawił to jakiś ojciec, nie wiadomo czy młody czy stary. później pokazał jaki jest dorosły, wyzywając innych w komentarzach.
https://boop.pl/rozrywka/wstawil-zdjecie-nauczycielki-w-mini-a-potem-rozpetal-sie-prawdziwy-armagedon
podsumowanie?
jakiś niewyżyty creep niby ojciec robi z ukrycia zdjęcie kobiecie, wrzuca je do internetu, a później wyzywa się z ludźmi pod tym zdjęciem. jednym słowem żenada.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: pinda ubiera się do pracy jak na kolację połączoną ze śniadaniem i zaraz wielkie halo... a gdzie jest, kurła, dresscode???
  • Odpowiedz