Wpis z mikrobloga

  • 0
@Deska_o0: wczesniej byli blisko wytrejdowania Brogdona, ale nie wiem. Smart to mi się wydaje takie serce Celtów. Ja nie chcę powiedzieć, że oni są soft, bo przez długi czas kibicowałem drużynie, w której liderem był Embiid, ale nie widzę tego tbh. Na papierze jeszcze więcej talentu i można przesunąć Derricka White'a/Brogdona do S5, ale wydaje mi się, ze tego hustle będzie brakować.
@Wojt_ASR_: smart na parkiecie zawsze oddawał całe serce, zwłaszcza po bronionej stronie parkietu, mimo iż uważam że nie zasłużył na DPOY to uważam go za świetnego obrońcę, nie mają ani w składzie guarda z taką wartością w obronie, ani nie ma takiego wśród wolnych agentów, a tym bardziej wśród potencjalnych wymian, może czyszczenie salary przed ściągnięciem znanego ze zdrowia porzingasa, co by nie było tego powodem, póki co jak dla mnie
@Wojt_ASR_ Celtics szukają kogoś kto mógłby być nowym Horfordem, dać ofensywnego kopa z pozycji 4-5. Al jednak mocno się zestrzał, szczególnie w Play-offs było widać że ma problemy.

Porzingis jest w stanie to dać, problemem pozostaje utrzymanie go w zdrowiu.

Strata Smarta na pewno będzie bardziej odczuwalna od planowego rozstania z prawie Polakiem-Rodakiem, ale mimo to uważam zysk z dobrze funkcjonującego Łotysza może ją przykryć
@Wojt_ASR_: @SenegalMamWSercu @DzdzystyDzejson zagadka rozwiązana oni naprawdę biorą połamańca xD

Boston Celtics pozyskali w tej wymianie Kristapsa Porzingisa z Washington Wizards. Wizards w zamian za Porzingisa otrzymali od Celtics Mike Muscale, Danilo Gallinariego, 35 wybór w tegorocznym drafcie oraz od Memphis Grizzlies Tyusa Jonesa. Niedźwiadki za udział w transakcji otrzymały Marcusa Smarta z Celtics.

Niedzwiadki wybitnie dobry transfer, czarodzieje dobry, celci xD
@Deska_o0: na chłodno patrząc (a zaje#$cie lubię Marcusa Smarta, jest jeden z moich ulubionych graczy), to nie wie wiem czy front office Celtów nie wyciągnął z tej wymiany najlepszego gracza, zwłaszcza, że na pozycji 4-5 mają coraz starszego Horforda i taki Porzingis, pod warunkiem , ze się nie połamie, a łamie się jak Anthony Szklanka Davis. to duże wzmocnienie.
@DzdzystyDzejson: no nie, nawet szklany AD to przy Porzingisie okaz zdrowia, co jest dużym osiągnięciem, oddali całe zaangażowanie w obronie oraz jedyną osobę z jajami w składzie, już lepiej jakby browna puścili, chociaż w jakimkolwiek przypadku ściąganie porzingisa to proszenie się o kłopoty, chłop rozegrał 10 meczy w PO przez całą karierę
@SenegalMamWSercu ta, cofnijmy ze trzy kontuzje, metrykę o pięć lat i może coś z tego będzie o ile oczywiście
@SenegalMamWSercu: zaraz i w 2k23 koniec gry i same end game na parkietach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak grasz na PlayStation i masz ps plus to dali 2k23 właśnie, ruch na serwerach chyba większy niż przy premierze, a zebranie dobrego składu to kwesta maks tygodnia
Dopiero screen się załadował i widzę że Xbox