Wpis z mikrobloga

Mirki, też zdarza się wam podczas gry na #ps5, że gra łapie całkowitego freeza? Najczęściej zdarza się przy przejściu między lokacjami (teleport do innego miasta, wejście do dungeonu/piwnic)? Jest na to jakiś sposób, aby wyeliminować czy trzeba z tym żyć?
#diablo4
  • 7
  • Odpowiedz
@Nihilnovii: na pc zauwazyłem że są dwa rodzeje freezów - te spowodowane sprzętowo i te sieciowe. Jesli masz te pierwsze to musisz czekać na update, a jak te drugie to serwery blizzarda płoną, podziękuj sieciowemu drm i opcji online
  • Odpowiedz
@Nihilnovii: zdarzyl mi sie tylko przy konkretnej misji glownej, chyba w akcie 2 jak trzeba było przechodzic z 1 lokacji na 2, ale tam bylo cos serio zbugowane bo probowalem kilka razy i dopiero sie udalo, a tak to dziala bardzo dobrze. Sa lagi czasem niestety ale to juz wina serwerow
  • Odpowiedz
  • 0
@lunga: to też zauważyłem, ale nie jest tak dotklikwe jak całkowity freeze (szczególnie, że gram na hc)
@sirgorn w moim przypadku piszę o całkowitym freezie. Strzelam, że to kwestia online (w momencie jak teleportuje się lub wbijam do dungeona próbuje wysłać/odebrać dane z serwerów i gra spada z rowerka, muzyczka leci i koniec)
  • Odpowiedz
@Nihilnovii: raz mialem calkowitego freeza (musialem zrestartowac gre), a czesto tez tak mam ze postac sie zacina w ruchu na granicy lokacji jak przeskakuje miedzy serwerami (wyglada jakby postac dostala jakiegos roota)
  • Odpowiedz