Wpis z mikrobloga

@genocidegeneral no właśnie, beka z lewactwa i beka z k0biet wtedy była, bo jak one śmią zakładać, że mężczyzna może je skrzywdzić, skandal.

a dzisiaj mireczki same piszą:

ja to się w Polsce sam boję w nocy chodzić po ulicy, a kobieta zagranico tak robi!
@genocidegeneral nie zostanie zgwałcona, jeśli nikt jej nie zgwałci. a zachowując dystans czy paplając dajesz znać, że jesteś normalną osobą, która ma ją w dupie, a nie dewiantem, który się za nią skrada po nocy.
@genocidegeneral serio?
posługując się popularnym obecnie na wykopie porównaniem do spotkania z kibolami: kiedy będziesz czuł się bezpieczniej i komfortowo, kiedy paru kiboli będzie szło drugą stroną ulicy gadając między sobą i nie zwracając na ciebie uwagi, czy jak będą szli dwa kroki za tobą przyspieszając, kiedy ty przyspieszasz?
@stulejanusz a gdzie ja napisałam, że każdy mężczyzna to gwałciciel? to tutaj szanowni eksperci ds. damsko-meskich się nie mogą zdecydować xD

kiedyś było zbiorowe oburzenie, że sugerowanie mężczyznom przejścia na drugą stronę ulicy w nocy jest obraźliwe, bo to jak uważanie każdego za gwałciciela, a teraz z kolei olaboga przecież kobieta powinna uwzględniać, że każdy obcy mężczyzna może ją zgwałcić, a poza tym każdy ciapaty to gwałciciel, wszyscy to wiedzą xD

inb4
@fuechsinn: Ty masz problemy z czytaniem tego co sama piszesz? Zacytowałem fragment twojej wypowiedzi gdzie piszesz, że jak kobieta uważa że jakiś randomowy facet to gwałciciel to coś normalnego. Jest różnica pomiędzy wymaganiem tego żeby każdy mężczyzn jak pies uciekał w nocy kiedy tylko zobaczy kobietę, a wymaganiem od kogoś podstawowego instynktu samozachowawczego kiedy jakaś grupa typów proponuje ci podwózkę na chatę.

Jeszcze ci to spróbuje przetłumaczyć to może w końcu
@stulejanusz

Zacytowałem fragment twojej wypowiedzi gdzie piszesz, że jak kobieta uważa że jakiś randomowy facet to gwałciciel to coś normalnego.


to zajebiście ci to wyszło, skoro nic takiego nie napisałam. weź się może sam naucz czytać zanim zaczniesz się #!$%@?ć do kogoś.

opisywałam, o co się pluli na wykopie przy tamtej okazji, a nie twierdziłam, że moim zdaniem jest w porządku uważać każdego mężczyznę za przestępcę.
@fuechsinn #!$%@?, dalej nie kumasz

Sebiks / kibol / gwałciciel handlowy tak czy siak w #!$%@? będzie miał jakieś udawanie rozmowy telefonicznej czy inne cuda na kiju

Ja pytam po #!$%@? JA (niekibol, niegwałciciel, normalny ancymonek) mam robić jakieś głupoty? Żeby losowa Andzela się przypadkiem nie zestresowała? To ja już wolę, żeby wszystkie kobiety były non stop na oriencie, jeśli tylko pomoże im to bezpiecznie wrócić do domu
¯_(ツ)_/¯
@genocidegeneral ale ja nie oceniam czy taka strategia ma dużo sensu, po prostu jestem w stanie zrozumieć jej zamierzenia, żeby zwykli ludzie z uprzejmości dbali o komfort psychiczny innych użytkowników chodnika i tyle.

mój komentarz tak naprawdę odnosił się do tego, że gdy to było na tapecie, to wiele osób na wykopie było oburzonych, że zachecanie do stosowania się do takich wskazówek, równa się z założeniem, że każdy facet jest potencjalnym gwałcicielem/przestępcą.