Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku jaki rynsztok się wylał na tą dziewczynę. Ludzie, nic nie wiadomo w sprawie, nie wiadomo czy jakiś chłop jej nie dorzucił tabsow, nie wiadomo nic a Wy już oceniliście 1:0 i dla Was uczciwa kara za zdradę to gwałt i zabicie? Nie wierze, dobrze ze już rzadko korzystam z wykopu bo co raz większy ściek sie tutaj pojawia.

#anastazjazgrecji
  • 55
  • Odpowiedz
@vladowme: czekaj, to była na tyle świadoma, żeby smsa pisać, a nie na tyle, by dzwonić do niego o pomoc?
Albo prośbę o pomoc w sms zawrzeć? Bała się, że Habibi po polsku umie i przeczyta treść?
  • Odpowiedz
@kendal: nikt nie kazał, była to jej własna wola i jeżeli pojechali tam pracować i odpoczywać to należało się jej kulturalny wypad a mówimy tutaj o obszarze europejskim, a nie dziurze w Afryce. Czy mogli do niej zagadać faceci? Tak, czy mogła twierdząco powiedzieć nie? Tak tylko pytanie co faktycznie dalej sie działo. Piguły jak wrzucisz do drinka to nie widać ich a działania widać po kilkunastu minutach
  • Odpowiedz
@thority: XD wiesz jak piguły działają? Wyłącza się automatycznie krytyczne myślenie, a włącza na maxa social skill. I jest ich różnorodność. Oczywiście zakładam, nie jestem w 100% pewny co do mojej projekcji zdarzenia
  • Odpowiedz