Wczorajsze wyniki w niższych ligach zachodniopomorskich nadają się do wzięcia pod lupę przez służby XD Flota Świnoujście - do awansu wystarczy im remis, grają z Gavią Choszczno, która już jest od dawna pogodzona ze spadkiem i gra o nic, do 88 minuty Gavia wygrywa 4:2, sędzia dolicza 8 minut i dziwnym trafem mecz po wielu kontrowersjach kończy się wynikiem 4:4. Fajny łamak na 1/x i awans Floty. Kolejna drużyna 3 liga gr. 2- Vineta Wolin, jedno miejsce nad strefą spadkową gra z drugą w tabeli Pogonią II Szczecin, spotkanie o utrzymanie, po pierwszej połowie zgodnie z planem wygrywają rezerwy Pogoni Szczecin 1:2. W drugiej połowie nagle okazuje się, że Vineta umie grać a młodzi z Pogoni już mniej i Vineta kończy mecz zwycięstwem 3:2, które daje jej utrzymanie. Kolejny mecz o utrzymanie w tej lidze Jarota Jarocin będąca w strefie spadkowej wygrywa z 6 w tabeli Starogardem Gdańskim po golu w 87 minucie. Stolem Gniewino ratuje punkt w 90 minucie grając z trzecia w tabeli Polonią Środa Wielkopolska. Kolejka cudów. W 3 lidze gr. I też ciekawie, "walczącą" co sezon o awans Legionovia, która zawsze dziwnym trafem ten awans przegrywa gra z będąca w strefie spadkowej Wartą Sieradz. Legionovia żeby awansować musi wygrać i liczyć na stratę punktu przez ŁKS II. Jaki jest wynik tego meczu? Legionovia przegrywa a Warta się utrzymuje, kto by się spodziewał. Domyślam się, że w niższych ligach wczoraj było jeszcze więcej dziwnych wyników. #mecz #pilkanozna #cm711 #bukmacherka #sport #korupcja #afera