Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 30
@Zabojcza_Rozowa Racji w tym, że nie miała kompletnie instynktu samozachowawczego. Wychodzac na picie jako kobieta w obcym kraju z 5 nieznajomymi z bangladeszu prosisz sie o kłopoty.

I nikt winy z tych typow nie zrzuca, a to ze wywnioskowalas z mojej wypowiedzi ze ja uwazam ze ona zasluzyla na smierc to w ogole jakis idiotyzm, nie wiem skad to wzielas.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: to mnie akurat nie dziwi, dla polki wazne jest tylko i wylacznie zeby byc egzotycznym zagraniczniakiem, nie wazne czy manlet 160 z odbytnicy świata w pakistanie czy wódz afrykanskiego prymitywnego plemiona.

W UK kobiety widzac gangi pakistancow odsuwaja sie na 10 metrow bo wiedza z czym sie wiaze kontakt z tymi ludzmi
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: a ja na miejsce tej jednej twojej koleżanki znam ze 20 kobiet skrzywdzonych przez arabów, no i o czym to świadczy? Nie słyszałaś o muzułmanach co robią z siebie księcia persji, zapraszają do siebie, a na miejscu paszport #!$%@? i baba jest ubezwłasnowolniona w jakimś arabskim kraju? Możesz napisać też że znasz cygana co normalnie pracuje, a ja ci powiem, że przez 30 lat życia nie widziałem żadnego cygana który
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: ale jakich Was? xD Nie wiem, normalni, wyluzowani ludzie mieliby w dupie grupę x, która im nie pasuje zamiast pisać codziennie kilkadziesiąt komentarzy, z których wylewa się jad xD
Bo póki co to wypadasz na mniej ruchającą od tych słynnych intzeli
  • Odpowiedz
@T0pi5 ale ja nie muszę nikomu udowadniać ile się rucham xD i nie pisze codziennie kilkadziesiąt komentarzy, wchodzę tu raz na tydzień może i szczerze to możecie mnie oceniać jak chcecie- zdanie wykopkow nie ma dla mnie żadnego znaczenia xD różnica jest taka, ze ja skończę dyskusje i wrócę do swojego życia a wykopki będą dalej się kisić w tym gownie xD
  • Odpowiedz