Wpis z mikrobloga

Pan Leszek przez kilkadziesiąt minut, uczynił ten kanał ciekawszy niźli to było przez cały poprzedni weekend strimów, ale Pan Sylwester musiał pożałować wódki, bo wciskał kit, że Lesiu zaraz będzie pijany. Każdy kto śledzi kanał, wie że Esta to nie ktoś z pierwszej łapanki, to nie jest jakiś figo fago kałamarago, to jest spoko loko gościu i lubię Go, szanuje jak brata, nic do Niego nie cierpię, szajba mi nie bije matko boska, bo nie z nim te numery, nie z Lesiem o nie i ode mnie zawsze ma piątkę z plusem bo to jest agent, i kończymy gadkę, jaki jest taki jest kawał #!$%@?, ale po pierwsze trzeba polać mu wódki jak sobie życzy, bo zarobił parę stówek w dwie godziny, gdzie parobas w tym czasie chleje na kamieniu w Sobótce albo śpi nawalony i śni o tym, że „On ma kłopoty jak nie wiem co”, a po drugie, Leszek zaczął mówić, że szef sprząta jak kobieta, a ten Mu w odpowiedzi zarzucił, że jest FEMINISTĄ. Co oznacza „Feminizm”, jeśli ktoś nie wie, to proszę spojrzeć do Internetu.

Na zdjęciu Agent Kulikov, z zarobionym dziś zaskórniakiem. Niestety, odprawiony został dziś z kwitkiem i pewnie jutro się nie zjawi, więc wiadomo jaki widok chętni ujrzą jutro na kanapie o godzinie 17:00. Lub później bo nigdy nie wiadomo. Pozdrawiam.
#bystrzaktv #danielmagical #patostreamy #stream #shotypatostreamy
NimRoll - Pan Leszek przez kilkadziesiąt minut, uczynił ten kanał ciekawszy niźli to ...

źródło: IMG_0150

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@NimRoll Prawiczek jak zwykle to koncertowo #!$%@?ł. Esta przez 2 h ponad 4 stówy mu zarobił, a zakolak żałował kieliszka wódki. Zrobił z najlepszego aktora pionka i jutro go raczej nie będzie, ale za to będzie zmęczony tajfunek który o 21 będzie chciał spać
  • Odpowiedz
  • 0
@NimRoll dziś przyszedł Lesław. Ale bystrzak szmaciarz już zabiera wodke, legwan już grozi że idzie do domu. Sylwek bądź człowiekiem zlituj się
  • Odpowiedz