Wpis z mikrobloga

✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mirkoanonim

Wyjaśnienia dla potężnych wyk0pków którzy złapali HQ Bait™️ z tego wpisu:
- https://wykop.pl/wpis/71695715/obserwuj-mirkoanonim-panie-panowie-zostalem-pedofi
- https://wykop.pl/link/7129035/mirko-anonim-zglasza-uzytkownika-organom-scigania

Takich wpisów które są "na granicy łamania prawa" w anonimach pojawia się dziesiątki i nie jest to dla nas nic nowego. Mój komentarz w notatce moderatora był napisany czysto dla beki - nie spodziewałem się, że wykręcicie z tego taką aferkę. Co prawda liczyłem na jakąś inbę, ale znaleziska się nie spodziewałem xD

Pomijając już to, że dla podpowiedzi od początku plusowałem wszystkie komentarze typu "ale frajerskie ku**y" i inne które mnie obrażały, to pisząc ten komentarz z tekstem 'Dostałem taki przykaz' prawie się osmarkałem xD Czytając coś takiego dla mnie byłaby to oczywista zarzutka, więc albo to wy jesteście opóźnieni, albo ja xd

Projekt mirko.pro nie współpracuje i nie współpracował z żadnymi organami ścigania, prokuratorem dziura w dupie czy innymi jednostkami specjalnej troski typu ECPU lub moderacja wykopu.

Nie mam też z tego absolutnie żadnych realnych materialnych profitów, więc jaki tok rozumowania doprowadził was do tego, że mógłbym latać po notariuszach i załatwiać jakieś pokwitowania (które nawet nie mają sensu, bo kto mi zabroni manipulować logami, które są zbierane albo i nie xd), albo w magiczny sposób przekazywać komuś IP xD

Dla osób które piszą coś o "upadku projektu" xDD Wyjaśniam - mirko.pro (Mirko Anonim) to apka którą sam napisałem, hostuję z własnych pieniędzy, i jedyne co daje, to że ja i inni moderatorzy musimy codziennie czytać wpisy o narzekaniu na cały świat i takie oczywiste baity jak ten z tego wątku, że jakiś mitoman wykopek wyruchał małolatę xDD Nie chcę żeby to zabrzmiało źle, ale powtarzam - nikt nie ma z tego żadnych profitów, więc bez obrazy, ale mam w dupie czy jutro wejdziecie dodać kolejny toxic wpis z narzekaniem na normików xd.

Oczywiście nie wszystkie wpisy takie są - sporo osób szuka po prostu realnej pomocy i to dla Was to robimy i będziemy robić dalej

Wypok serious business. Przynajmniej trochę się pośmiałem xd

Pozdrawiam osoby którym afera poprawiła humor, a całą resztę która się pięknie zesrała odsyłam w stronę Choroszczy.


#zarzutkadoskonalejjakosci #thebestofmirko #wykop #heheszki #mirkopro #moderacjacontent
digitallord - ✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mi...

źródło: wykopeks_pelican

Pobierz
  • 48
Jestem elytom, która jako jedna z pierwszych poznała prawdę - prawdopodobnie, bo mogłeś kłamać, że to bait i serio przekazać jakiekolwiek dane, które się tam zbierają do prokuratury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A serio to zastanawiałem się czy moderator parówa czy śmieszek.