Wpis z mikrobloga

#ukraina i co juz po konrtrofensywie coscie tak ja sledzili z wypiekami na twarzach z popcornem jak igrzyska smierci? co wjechali i rozjeeebywani tak samo jak to bylo z ruskimi ale wtedy sie smialiscie i linkowaliscie filmiki rozpieerdalanych konwojuw a teraz co ? mechanizm obronny wyparcia ? co jakies pole zajeli 10 hektarow zboza odbili i stracili element zaskoczenia ? wielki sukces ukrainy strava ukraini hehehehe
  • 24
  • Odpowiedz
@kleptoman666: No okazało się że jest dokładnie jak onuce mówiły. Chersoń i Charków to całkowicie inna sprawa i takiej ofensywy Ukraina nie zrobi w najbliższym czasie (ani Rosja). Jednak do oceny ofensywy wypada żeby ona się skończyła. Ukraina w tym bądź w przyszłym tygodniu powinna przeprowadzić główne uderzenie albo i nie jeżeli uzna że Rosja zbyt dobrze się broni.
  • Odpowiedz
@kleptoman666: podoba mi sie zmiana narreacji. Wcześniej to ukraina padała w 3 dni, teraz jest dobrze jeśli ruskie wytrzymają kolejny dzień podczas "kontrofensywy". Przypomnij sie za 3 miesiące
  • Odpowiedz
coscie tak ja sledzili z wypiekami na twarzach


@kleptoman666: to o tych co się cieszą że wrogie nam państwo autorytarne #!$%@?ło kolejny budynek mieszkalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ukraina w tym bądź w przyszłym tygodniu powinna przeprowadzić główne uderzenie


@Koniasz: Oczywiście mordo, tylko 3 dni xDDDDD Te płonące leopardy i Bradleye to tylko zwiad, DRUGI RZUT BĘDZIE POTEŻNY xDD

Kto tu się #!$%@? odkleja xD
  • Odpowiedz
Oczywiście mordo, tylko 3 dni xDDDDD Te płonące leopardy i Bradleye to tylko zwiad, DRUGI RZUT BĘDZIE POTEŻNY xDD


Kto tu się #!$%@? odkleja xD


@KochanekAdmina: Weź czytaj do końca ośle to co ktoś pisze. Bo napisałem że może nie zaatakować. Xd
  • Odpowiedz
em jak igrzyska smierci? co wjechali i rozjeeebywani tak samo jak to bylo z ruskimi ale wtedy sie smialiscie i linkowaliscie filmiki rozpieerdalanych konwojuw a teraz co ? mechanizm obronny wyparcia ? co jakies pole zajeli 10 hektarow zboza odbili i stracili ele


@kleptoman666: Na tej wojnie widać, że sprzęt zachodni nie sprawdza się w tym konflikcie lub sposób użycia jego przez Ukraińców.
  • Odpowiedz