Wpis z mikrobloga

Dzisiaj było tak sobie, najpierw zaspany wstałem po 7 i 20 pasów trzeba było zdjąć i rozplandeczyć autko, tu poszło w miarę
Potem podjazd na załadunek i prawie 10h jazdy a i tak nie dojechałem bo olbrzymi korek był na 61 w Niemczech i przekroczyłem czas jazdy o 9 minut ( ͡º ͜ʖ͡º) ale za to przekroczyłem później też dzienny czas pracy o kolejne 10 minut ( ͡º ͜ʖ͡º), jeden parking pełen, potem bramka na autohofie nie chciała się otworzyć bo stwierdziła że parking full (100 miejsc jakoby), i dopiero na 3 stanąłem i to bardziej na wjeździe na parking niż na parkingu...
Jutro ciąg dalszy tej gehenny #bekaztransa #zycietruckera
Richard0 - Dzisiaj było tak sobie, najpierw zaspany wstałem po 7 i 20 pasów trzeba by...

źródło: temp_file.png7470796511660596557

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@fishery Wiem, planuję od września, na razie się trzymam bo doświadczenie ale niezadługo zmienię bo szkole planuję no i kobita narzeka też na te wyjazdy
  • Odpowiedz
@Richard0: właśnie ja myślałem że tiry takie fajne, że po roku wróciłem na etacik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też na Niemcy jeździłem, korki, parkingi, ciągły pośpiech wyjeżdżasz w poniedziałek i już myślisz czy zdążysz na piątek wrócić
  • Odpowiedz