Wpis z mikrobloga

Poznałem na studiach laske jakoś miesiąc temu. Normalnie znajomość sie rozwijała w piątek sobie pisaliśmy i ja zapytałem czy zobaczymy sie w wakacje bo tak to przez 3 miesiace kontakt sie urwie a szkoda by było to mi odpisała "haha to miło mi". Potem coś napisałem na inny temat i juz nie wyświetliła wiadomości. W niedzielę sie odezwałem, że chyba jednak nie aż tak miło skoro sie nie odezwała. A ta ze nie miała czasu bo miała imprezę w piątek i sobotę l. Zapytałem czy one były całodobowe a ona odpowiwdziała "można tak powiedzieć haha". No to jej powiedziałem że mimo wszystko to nie jest problem napisać od razu ze musze iść nie mam czasu czy za parę godzin odpisać to wyświetliła i nic. Nwm czy ja jestem jakiś przewrażliwiony czy laska jednak kompletnie nie warta uwagi jak tak się zachowuje? #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Też olewam tak, niektórzy są męczący i nawet jak będziesz im zdawkowo odpowiadać to będą wypisywać.

Jak ktoś Ci zaczyna odpisywać pojedynczymi słowami lub jakimiś "xD" przez dłuższą chwilę to sorry, ale ma cię w dupie, koniec rozmowy. Niekoniecznie musi cię nie lubić, ale aktualnie ma cię w dupie.
Tak samo jak ktoś Ci nie odpisuje przez kilka godzin, jak nie pracuje, nie śpi to sorry, też cię olewa. Ludzie
  • Odpowiedz
Trzeba być naprawdę jełopem, żeby tego nie zauważyć i jeszcze mieć wątpliwości.


@WyzwolonaPodrozniczka: Gość pewnie z środowiska gdzie dziewczyny są jednak postrzegane jako płeć przyzwoita "może dziewczyna ma jakieś problemy rodzinne i lepiej ją nie nagabywać?"

Ale fakt, symetryczna odpowiedź tej lasce to "nara #!$%@?, nie odpisuj jak juz się wyszalejesz na kutangach"
  • Odpowiedz
Szanuj się. Tylko wtedy inni będą szanować Ciebie.


@Thorrand: Po Twoim wpisie widać z kolei, że totalnie nie szanujesz drugiej strony więc jesteś hipokrytą. Pięknie się podsumowałeś.

Tu nie o doświadczenie chodzi, tylko zwyczajnie o poziom inteligencji emocjonalnej. Nie dostrzegasz subtelnych sygnałów świadczących o niechęci i nie umiesz wyciągać wniosków = do błyskotliwych nie należysz. Proste :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: W takim razie mogę przyjąć Twój tok myślenia i jeśli nie załapiesz
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Ja powiem z drugiej strony. Sam zawaliłem nie jedną fajną znajomość z dziewczyną nie odpisując na kacu, albo po prostu na bieżąco, zazwyczaj siedząc z jakimiś ziomeczkami i zalewając pałę, albo gorzej. Zanim się pozbierałem i zacząłem coś kombinować to było po ptakach. W tych sprawach trzeba trochę kuć żelazo póki gorące. Robiąc jej wyrzuty w wiadomościach tekstowych sam sobie dziurę kopiesz. Lepiej byś po prostu coś jej zaproponował i
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: tak to normalne, sam często nie odpisuje na wiadomości jeżeli dobrze się bawię w gronie znajomy w realu. Czy jest to normalne? Myślę że jest to wręcz zdrowe kiedy oddzielasz sobie te dwa światy i nie jesteś na każde zawołanie powiadomienia. Tylko tobie prawdopodobnie zależy bardziej na tej relacji niż jej bo mimo wszystko jesteście znajomymi a nie przyjaciółmi/parą
  • Odpowiedz
  • 1
@zymotic: Właśnie tak zrobiłem na koniec, napisałem że niefajne zachowanie i ja bym tak nie zrobił i tyle a ludzie tutaj sobie dopowiedzieli wszystko co było po i przed jakby ja tylko chciał poznać opinię o takim zachowaniu
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: człowieku, miej godność i przestań się tłumaczyć. Ktos może cie olac, nikt tobie nie jest niczego winien a ty tu z jakimiś moralizacjami jak się ktos ma zachować. Typie, ogarnij się
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: Znaczna większość dziewczyn tak się zachowuje. Odpisała "miło mi", bo każdemu tak odpisuje. Na twoje miejsce ma tabun innych kolegów, więc nawet nie zauważy, czy ty do niej piszesz, czy nie.
  • Odpowiedz
@TurboMarcin

A mnie zastanawiają ci komentujący, którzy mają potrzebę pouczania, poniżania zwykłego kolesia, który zadał proste pytanie i zwyczajnie opisał sytuację. Jakieś aluzje co eo wyglądu, wytykanie mu braku umiejętności społecznych, agresywne komentarze i obelgi. Co się kryje za takimi tekstami? Jakieś postawy wyższościowe? Jakaś dziwna satysfakcja z czyjegoś niepowodzenia? Potrzeba instruowania kogoś niczym małego dziecko?
  • Odpowiedz
@TurboMarcin: witaj w świecie mediów społecznościowych? XD Ziom pobudka tak to wygląda od lat i nie zależy od płci. Poza tym Mirki, mireczki, mirunie drogie jak chcesz sobą zainteresować różową to nie spędzasz z nią czasu na FB czy innym portalu tylko wyciągasz ją jak najszybciej na kawe, ciacho etc. Raz, że używając aplikacji pozbawiacie się wszelkich atutów jako facet chyba, że jesteście tym słynnym Chadem. Dwa zanudzacie w ten sposób
  • Odpowiedz
  • 3
@TurboMarcin w kontaktach z kobietami zapamiętaj JEDNĄ zasadę

miej #!$%@? a będzie ci dane

to laska ma wykazywać zainteresowanie TOBĄ a nie odwrotnie

to jej ma zależeć a jak nie zależy to znaczy że ma cię w piździe i jesteś tylko kolejnym leszczem który pajacuje
  • Odpowiedz