Wpis z mikrobloga

Siemka Mirasy. Dzisiaj przychodzę z informatycznym pytaniem z kategorii SEO.
Pozycjonuję stronę www.waldiibus.pl dodałem ją do google search console ale strona główna nie została zaindeksowana, zamiast tego po wpisaniu w wyszukiwarkę waldiibus (przez dwa i) pojawia się zamiast strony głównej - podstrona "o firmie".
Google search console zwarca błąd, że strona nie została zaindeksowana (błąd przekierowania).. Pierwszy raz mam podobną sytuację główkuję, czytam i nie mam już pomysłu, może ktoś podpowie?
Dziękuje bardzo.
#seo #informatyka #komputery #wordpress #pozycjonowanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
Cloudflare


@damianooo8: na co dzień nie zajmuję się stricte stronami, raczej zajawkowo i troche edukacyjnie, wiec nie słyszałem o tym rozwiązaniu i chętnie poczytam, patrz zawsze się człowiek czegoś dowie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@koloras90 generalnie nie rozumiem po co się zabierasz za cos na czym się nie znasz, no chyba, że tak pomoc chciałeś znajomemu. nie rozumiem po co ci claudflare dla strony busa xd. jeśli nie modyfikowałeś htacceas sprawdź w consoli na co przekirowywuje stronę główną i co to za rodzaj przekirowania
  • Odpowiedz
  • 0
@nocny-mirek xd jak podejmujesz się zlecenia i nie wiesz co robisz to nie rozumiem jak masz świadczyć usługę na dobrym poziomie i nie narażać się na pośmiewisko co najmniej
  • Odpowiedz
@koloras90: wrzucaj ręcznie przez kilka dni stronę do zaindeksowania. w tym przypadku zalecałbym oddanie strony do optymalizacji komuś, kto się na tym zna, bo nie wróżę sukcesów.
  • Odpowiedz
@Erravi: Może zacznij od czytania ze zrozumieniem. On napisał że nie korzysta z Cloudflare bo na tej konkretnej usłudze się nie zna, oraz doczytaj że jego problem nie dotyczy Cloudflare.
  • Odpowiedz
  • 0
@hitmeneki: @Erravi @nocny-mirek @damianooo8 panowie, zlecenie robie znajomemu za dobrą kawę. Swoją stronę wypozycjonowałem pod dość ogólnym hasłem na pierwszą stronę lokalnie, wiec moje działania nie są bezsensowne. Uczę się i robię to zajawkowo, gdyż jako informatyk z wykształcenia lubię, ale też nie mogę znać się na wszystkim. Dzięki za zainteresowanie
  • Odpowiedz
Google search console zwarca błąd, że strona nie została zaindeksowana (błąd przekierowania)


@koloras90: jak masz zweryfikowane GSC - jako WWW czy bez WWW? Dla GOogle to dwie rozne strony wiec musisz miec GSC tak jak strona - waldiibus.pl - bez WWW.
  • Odpowiedz