Wpis z mikrobloga

Ten rok jest mocarny jeśli chodzi o gierki, a w gorących klasyczne jojczenie, że nie ma w co grać. xD Tym razem chłop bredzi o posusze w grach AAA w ostatnich 3 latach. xD Oczywiście wykopek nie grał w dwie gry z zeszłego roku, które podzieliły się najważniejszymi nagrodami xD GOW:R i ER.

Zaraz premiera FF 16, przed chwilą Diablo 4 i Street Fighter 6. W maju premiera Zeldy TOTK, która pozamiatała ocenami. Wcześniej Jedi Survivor czy Hogwarts Legacy. Wysokimi budżetami zostały potraktowane też rimejki Dead Space czy Resident Evil 4. Jest Metroid Remastered. Wszystko to pozycje cenione.

No ale nie ma w co grać. Nawet nic nie wiadomo o Gothic Remake...

#ps5 #nintendoswitch #xboxseriesx #gry
  • 66
@pemelele: ok, kradnij dalej xd widze u ciebie wystepuje rowniez bieda umyslowa xd
@zydeq no widac, ze pewnie standardy do ciebie jeszcze niedotarly xd
"kradziez od ciebie to rzecz moralna, nie interesuje mnie rpzeciez czy wyladuejsz na bruku, a nawet jesli to trudno"
nie oczekuje ze zrozumiesz, widze ze twoje oswiecenie spowodowalo ze jestes slepy na jakakolwiek argumentacje xd
@Nort: nie no chłopie czytaj ze zrozumieniem
okradzenie osoby prywatnej: zło (chyba że to bogol)
okradzenie wielkiej korporacji: absolutnie w porządku, trzeba zmniejszać ich wpływy
@zydeq: no z mojej perspektywy #!$%@? mnie interesuje czy to jakis wykopek spolecznik, wielkie korpo, zlodziej prywaciarz czy matka z dzieckiem xd kradziez to kradziez xd
od jakiej kwoty jest wielkie korpo? milion, 10 milionow, miliard? xd no to mam nadzieje ze przyjdzie do Ciebie jakis typ co powie ze mozna okrasc kazdego co ma na koncie wiecej niz 1000zl i ci #!$%@? rzeczy z chaty, bo jestes przeciez bogolem
via Android
  • 0
@Smartek zdecydowanie. A ja wymieniłem nie tylko bardzo wysoko oceniane gry i z większym budżetem. Gier średniobudżetowych, ciut gorzej ocenianych niż okolic 8,5 lub gier niezależnych też było i będzie sporo.

HiFi rush, LAD Ishin, Fe Engage, Wo Long, Octopath Traveler 2... Ten rok jest mocarny.
@Griffith Dokładnie kolego. Ja aktualnie gram w grę z 2015 r. A lista gier które mam do ogrania praktycznie nie ma końca. Dobre gry wychodzą cały czas, nie ważne co lubisz zawsze coś dobrego jest do ogrania. Ale dzieciaki grają tylko w Gothiki i Wiedźminy to się nie dziwię że nie mają w co grać.