Wpis z mikrobloga

Ten rok jest mocarny jeśli chodzi o gierki, a w gorących klasyczne jojczenie, że nie ma w co grać. xD Tym razem chłop bredzi o posusze w grach AAA w ostatnich 3 latach. xD Oczywiście wykopek nie grał w dwie gry z zeszłego roku, które podzieliły się najważniejszymi nagrodami xD GOW:R i ER.

Zaraz premiera FF 16, przed chwilą Diablo 4 i Street Fighter 6. W maju premiera Zeldy TOTK, która pozamiatała ocenami. Wcześniej Jedi Survivor czy Hogwarts Legacy. Wysokimi budżetami zostały potraktowane też rimejki Dead Space czy Resident Evil 4. Jest Metroid Remastered. Wszystko to pozycje cenione.

No ale nie ma w co grać. Nawet nic nie wiadomo o Gothic Remake...

#ps5 #nintendoswitch #xboxseriesx #gry
  • 66
@Theos: gow jeszcze nie mam ps5
Elden ring jeszcze nie ograne

Ff16 może spróbuję ale Diablo 4 i Street Fighter 6,z eldy TOTK- próbowałem grać w poprzednie części, to nie dla mnie

Hogwart legacy to strasznie nudna gra
Na Jedi i remake dead space czekam w ea pass xD

Metroid nie mam słicza xD

Ale ja mam w co grać. Kończę calisto protocol a później w kolejce najnowsze dead island
@pemelele: szczyczisz sie jaki to ty nie jestes sprytny, poprostuj #!$%@? cos za co nie zaplaciles
trzeba byc naprawde ulomnym zeby tak myslec, a jeszcze bardziej zeby tego rozumowania bronic xd
*hatfu* na ciebie xd

@zydeq: no super podejscie, w takim razie czekam na kogos kto ci wbije na chate, #!$%@? caly hajs/sprzet i powie ze to sprawiedliwosc xd
@Nort: ja jestem biedny to ode mnie się nie powinno kraść bo po pierwsze nie ma co, po drugie mógłbym wylądować na bruku
kradzież od multimilardowej korporacji to jest rzecz moralna, ich prezesik nie zbiednieje a ty nabędziesz przedmiot za darmo, wirtualnie się bogacąc
ale nie oczekuje że to zrozumiesz, jesteś już zbyt bardzo opleciony mackami matrixa